Trwa ładowanie...

Laurel Griggs zmarła w wieku 13 lat. Podano przyczynę śmierci

Laurel Griggs była gwiazdą Broadwayu, która występowała m.in. u boku Scarlett Johansson. Co się stało?

Laurel Griggs zmarła w wieku 13 lat. Podano przyczynę śmierciŹródło: Facebook.com, fot: Larel Griggs
d46717l
d46717l

Laurel Griggs zmarła we wtorek 5 listopada. Uroczystości pogrzebowe odbyły się trzy dni później, ale informacja o śmierci 13-letniej gwiazdy Broadwaya wyciekła do mediów trochę później. Początkowo rodzina nie podała przyczyny śmierci dziewczynki.

- Świat stracił prawdziwą księżniczkę, która chciała tylko uszczęśliwić przyszłość dla wszystkich. Aktorstwo było spełnieniem marzeń z dzieciństwa i miała wielkie plany na przyszłość - napisał dziadek młodej aktorki.

ZOBACZ: Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Edward Miszczak: "Trzymamy kciuki za Agnieszkę. Dostała straszne wiadomości"

David B. Rivlin poinformował też o przyczynie śmierci swojej wnuczki.

d46717l

- Z ciężkim sercem muszę podzielić się bardzo smutnymi wiadomościami. Moja piękna i utalentowana wnuczka, Laurel Griggs, zmarła nagle z powodu ogromnego ataku astmy. Góra Synaj odważnie próbowała ją ocalić, ale teraz jest z aniołami.

Laurel Griggs zadebiutowała na Broadwayu w wieku 6 lat. Zagrała wtedy w popularnym spektaklu „Kotka na gorącym blaszanym dachu” u boku Scarlett Johansson, Ciarin Hinds i Benjamina Walkera. W postać Ivanki wcielała się przez następne 17 miesięcy.

Ten spektakl rozwinął jej skrzydła. Zaczęły pojawiać się też nowe propozycje. Zagrała w kilku kolejnych przedstawieniach oraz kilkunastu reklamach. Podkładała głosy do bajek, a także do anonimowego serialu "Bąbelkowy świat gupików". To jednak nie wszystko!

Laurel Griggs pojawiła się też w show "Saturday Night Live". Swój udział określała później jako "najbardziej niesamowity w całym jej życiu". Mimo zawrotnej kariery, dziewczynka wiodła normalne życie. Chodziła do publicznej szkoły, gdzie była jedną z najbardziej lubianych uczennic.

d46717l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d46717l