ycipk-j8naar
News

Lekarze przerywają milczenie w sprawie Stana Borysa. "Duże zagrożenie"

Pojawiły się nowe informacje dotyczące stanu zdrowia muzyka. "Przewidywany czas hospitalizacji Stana jest nieokreślony" - wyznała partnerka Borysa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Stan Borys
Stan Borys (East News, Fot: East News)
ycipk-j8naar

- Stan przechodzi dodatkowe badania i testy. Lekarze opanowali sytuację, jednak istnieje nadal duże zagrożenie. Dzięki naszym przyjaciołom, krewnym i fundacji Fundacji LEX NOSTRA, która nam bardzo pomaga w tych trudnych chwilach, udaje mi się odnaleźć w tej bardzo trudnej sytuacji dla nas wszystkich. Stan i ja jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc, którą uzyskaliśmy od lekarzy i od przyjaciół oraz najbliższych. Przewidywany czas hospitalizacji Stana jest nieokreślony - wyznała w rozmowie z WP partnerka muzyka.

Kilka dni temu Stan Borys trafił w ciężkim stanie do szpitala. Powodem nagłego pogorszenia stanu zdrowia muzyka było niedotlenienie mózgu. Spowodować go mogły zaburzenia pracy układów oddechowego, krwionośnego lub nerwowego. Artysta w ostatnich dniach został poddany szeregowi badań, które pomogą znaleźć przyczynę niedotlenienia i postawić właściwą diagnozę.

Gdy partnerka artysty, Anna Maleady, dowiedziała się o stanie zdrowia ukochanego, przyleciała pierwszym samolotem z Nowego Jorku. Kobieta nieustannie czuwa przy mężu.

ycipk-j8naar

W rozmowie z "Super Expressem" Anna Maleady dodała, że stara się uruchomić kontakty w Stanach i uzyskać pomoc tamtejszych specjalistów. Jej priorytetem jest to, by Stan odzyskał zdrowie.

Polub WP Gwiazdy
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne

ycipk-j8naar

ycipk-j8naar
ycipk-j8naar