News
19-06-2017 (21:34)

Lena Dunham bez kompleksów przekracza kolejną granicę

Gwiazda serialu "Dziewczyny" jest jedną z bardziej odważnych i bezkompromisowych gwiazd Hollywood. Aktorka regularnie publikuje na Instagramie roznegliżowane zdjęcia i zupełnie nie przejmuje się krytyką internautów. Ostatnio Lena znowu zszokowała fanów, wrzucając do internetu totalnie roznegliżowane zdjęcie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Lena Dunham bez kompleksów przekracza kolejną granicę
(Materiały prasowe)

Aktorka nigdy nie miała kompleksów nieidealnego ciała. Choć często pada obiektem żartów, nie przeszkadza jej to w coraz odważniejszych fotografiach. Jej internetowe poczynania śledzi ponad trzy miliony fanów. Jednak z całą pewnością przecierali oni oczy ze zdumienia, kiedy zobaczyli jeden z ostatnich wpisów Dunham.

– Od wielu lat kocham swoje ciało, ale nie było ono kochane przez wszystkich. Jego celem było zostanie obiektem żartów. Obrażałam sama siebie, by nikt inny nie mógł tego zrobić. Nie żałuję tego - to moja sztuka i moja prawda. Teraz, w wieku 31 lat mam za sobą piekło ludzkiej percepcji mojej fizyczności. Ta baryłka na miód w kształcie gruszki może w równym stopniu ludzi rozśmieszać – napisała pod zdjęciem Lena Dunham.

Instagram.com
Podziel się
East News
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.