Trwa ładowanie...
d27w74q

Lena Dunham pocałowała znienacka Brada Pitta. Internauci piszą o molestowaniu

Lena Dunham postanowiła zaskoczyć wszystkich przed prezentacją filmu "Pewnego razu w… Hollywood" w Londynie. Gwiazdy filmu pozowały na ściance do zdjęć. Jednak aktorka była bardziej zainteresowana Bradem Pittem niż fotografami. W pewnym momencie pocałowała go. Internauci twierdzą, że aktor był molestowany.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Lena Dunham niespecjalnie zwracała uwagę na fotografów
Lena Dunham niespecjalnie zwracała uwagę na fotografów (East News)
d27w74q

Brad Pitt i Lena Dunham wystąpili w filmie Quentina Tarantino "Pewnego razu w… Hollywood". Oboje pojawili się we wtorek 30 lipca na pokazie w Londynie. Standardowo musieli przez kilka minut pozować do zdjęć razem z resztą aktorów. Jednak Dunham częściej zerkała w stronę Pitta niż na fotografów.

Chwilę później postanowiła zaskoczyć wszystkich i znienacka pocałowała go. Pitt wyglądał na bardzo zaskoczonego. Raczej nie był zachwycony czułościami ze strony Dunham. Internauci poszli o krok dalej i zasugerowali, że to był akt molestowania.

ZOBACZ TEŻ: "Pewnego razu... w Hollywood". Zwiastun z polskimi napisami

- Pewnie wszyscy się zgodzimy, że gdyby role się odwróciły, Brad Pitt zaprzepaściłby swoją karierę, a ludzie krzyczeliby o akcji #MeToo - stwierdził jeden z komentujących. Inni podkreślali, że zachowanie Dunham było nie w porządku, a Pitt czuł się nieswojo i chciał tego uniknąć.

d27w74q

Premiera filmu "Pewnego razu… w Hollywood" w Polsce 16 sierpnia.

d27w74q

Podziel się opinią

Share
d27w74q
d27w74q