Trwa ładowanie...

Lenny Kravitz o byłej żonie i jej mężu: "Jason Momoa jest dla mnie jak brat"

Lenny Kravtiz w jednym z ostatnich wywiadów w ciepłych słowach wypowiedział się na temat byłej żony, Lisy Monet. Stwierdził, że cały czas mają dobry kontakt, a także okazał wyrazy szacunku dla jej obecnego męża, Jasona Mamoa.

Lenny Kravitz o byłej żonie i jej mężu: "Jason Momoa jest dla mnie jak brat"Źródło: East News
d1vr3wt
d1vr3wt

Lenny Kravitz o byłej żonie i jej mężu: "Jason Momoa jest dla mnie jak brat"

Lenny Kravitz udzielił wywiadu dla brytyjskiego "The Times" na temat jego wymieszanej rodziny oraz jego relacji z byłą żoną Lisą Bonet i jej obecnym mężem, Jasonem Momoa. W opublikowanym sobotnim wywiadzie muzyk stwierdził, że wraz z Bonet włożyli dużo pracy, by odbudować więzi po ich rozwodzie w 1993 r.

- Trochę czasu nam zajęło, by odbudować relację przyjacielską na nowo. Nasze rodziny się wymieszały. Uwielbiam jej męża, jest dla mnie jak brat, kocham także ich dzieci - powiedział Kravitz.

Kravitz i Bonet mają razem 30-letnią córkę, aktorkę Zoë Kravitz. Z kolei Bonet wraz z Jasonem Momoa doczekali się dwójki dzieci: 12-letniej Loli oraz 10-letniej Nakoa-Wolf.

Ikona rocka już wcześniej mówił o swojej miłości dla swojej wymieszanej rodziny. W 2013 r. Kravitz stwierdził, że on, Bonet, Momoa i ich dzieci tworzą “jedną wielką szczęśliwą rodzinę” w programie "Master Class" Oprah Winfrey.

d1vr3wt

- To naprawdę coś pięknego i pokazuje, że taka struktura ma rację bytu - mówił wtedy.

W grudniu 2018 r., Momoa opublikował zdjęcie na Instagramie, gdzie wraz z Lennym Kravitzem pokazują swoje sygnety. Gwiazda filmu "Aquaman" powiedział, że wręczył jeden z nich muzykowi.

d1vr3wt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1vr3wt