Trwa ładowanie...

Lenny Kravitz z nową płytą. Dziś premiera!

Już dziś swoją premierę ma najnowsza płyta legendy rocka Lenny’ego Kravtiza. „Raise Vibration” to jego 11. album studyjny. Jest on dwupłytowy, znajduje się na nim 12 utworów, po sześć na każdej płycie.

Lenny Kravitz z nową płytą. Dziś premiera!Źródło: materiał prasowy/Megafon.pl
d12eyfl
d12eyfl

Piosenki ją wewnętrznie zróżnicowane, ale wszystkie tworzą ze sobą spójną całość. Kravitz chciał, żeby płyta była eklektyczna i wyrażała jego wrażliwość artystyczną. Można wyczuć elementy funku np. w utworze "Low", ballady w "Here To Love" czy też country w "Johnym Cashu". Ta trzecia piosenka ma być hołdem dla lgendy muzyki country.

Płytę przedpremierowo promowały single "It's Enough", piosenka przeciwko korporacyjnej chciwości, politycznej korupcji i rasizmowi, a także "Low" - utwór nawiązujący do jego poprzednich związków i mitycznej zmysłowości.

Kravtiz sam gra na większości instrumentów. Jedynymi, którzy pomagali przy produkcji, byli gitarzysta Craig Ross i keyboardzista David Baron.

d12eyfl

Tracklista:

Side A

 1. We Can Get It All Together
 2. Low
 3. Who Really Are the Monsters?
 4. Raise Vibration
 5. Johnny Cash
 6. Here to Love

Side B

 1. It's Enough
 2. 5 More Days 'Til Summer
 3. The Majesty of Love
 4. Gold Dust
 5. Ride
 6. I'll Always Be Inside Your Soul

"Raise Vibration" jest dostępny na CD, podwójnej płycie analogowej oraz w postaci plików cyfrowych. Przygotowana została również wersja deluxe. Krążek wydaje Roxie Records przez BMG Rights Management.

Lenny Kravtiz na rynku muzycznym działa od 1989 roku. W tym czasie czterokrotnie wygrał nagrodę Grammy, wydał 10 albumów, które wielokrotnie zdobywały status złotej i platynowej. Miał też epizody aktorskie - występował m.in. w obu częściach "Zoolandera" Bena Stillera czy też "Igrzyskach Śmierci".

d12eyfl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d12eyfl