Trwa ładowanie...

Leszek Stanek w szpitalu. Opublikował zdjęcie

Leszek Stanek przeszedł operację. Dodał motywacyjny post.

Leszek Stanek w szpitalu. Opublikował zdjęcieŹródło: ONS.pl
d1t27q3
d1t27q3

Niepokojące informacje dla fanów Leszka Stanka. Celebrytka opublikował na Instagramie wpis ze szpitala. "Zastanawiałem się, czy wstawiać taki post, ale przecież to również ważny moment w moim życiu, a takimi staram się z wami dzielić" - zaczął swój post. Leszek Stanek musiał przejść operację, czym podzielił się z obserwatorami. "Nie chodzi tutaj o współczucie ani o dni bólu i cierpienia, które skończyły się na stole operacyjnym, ani też o przyczyny (więc nie pytajcie o nie proszę, bo to nieistotne)" - kontynuował.

Aktor zachęca też fanów do tego, aby cieszyli się każdym dniem i korzystali z życia.

ZOBACZ: Leszek Stanek poucza: "Musimy nauczyć się rozmawiać o seksie"

"Chodzi o sytuacje, które uświadomiły mi, że warto cieszyć się każdym dniem! Często dopiero w chwili, kiedy dotknie nas jakaś tragedia to wtedy weryfikujemy swoje życie na nowo i tym oto sposobem jedne sprawy stają się bardziej, a inne mniej istotne".

d1t27q3

Leszek Stanek nie ma wątpliwości, że choroba opóźni niektóre jego projekty zawodowe. Ma jednak nadzieję, że stan jego zdrowia polepszy się.

"Jestem wkurzony i owszem, że teraz będę musiał odpuścić kilka rzeczy, że opóźnią się moje projekty zawodowe, a inne będę musiał pogrzebać w pamięci. Jestem wkurzony, że straciłem na wadze i że nie pochodzę w najbliższym czasie na treningi. Ale jestem szczęśliwy, że mogę w końcu napić się wody" - zakończył.

Celebrycie życzymy powrotu do zdrowia!

d1t27q3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1t27q3