Trwa ładowanie...
dhekbmb

Lewandowscy na plaży w Dubaju. Czule się obejmują

Anna i Robert Lewandowscy spędzili koniec roku w gorącym Dubaju. Pokazali romantyczne zdjęcie z wyjazdu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski
Anna Lewandowska i Robert Lewandowski (ONS.pl)
dhekbmb

Dubaj jest niezwykle modną destynacją podróżniczą wśród rodzimych celebrytów. Niedawno wypoczywał tam Cezary Pazura z żoną, a teraz na rajskich plażach czas spędza Doda z mężem oraz Marina i Wojciech Szczęsny. Ci ostatni integrowali się na miejscu z Lewandowskimi. Pary spędziły nawet wspólnie Sylwestra. Anna i Robert zdecydowanie mieli co świętować. Ostatni rok był dla nich pasmem sukcesów, jeżeli chodzi o kwestie finansowe, a także życie prywatne.

Lewandowska wrzuciła na swój profil na Instagramie zdjęcie, na którym uśmiechnięci obejmują się z mężem na plaży. W opisie fotografii zrobiła małe podsumowanie ostatnich 12 miesięcy.

- Już zaraz nadejdzie wyczekiwany NOWY ROK 2019. A rok 2018 był dla mnie DOBRYM i pracowitym rokiem. Nasza córeczka Klara skończyła roczek, ten pierwszy gdzie wszystko jest nowe. Mam nadzieję, że ten następny przyniesie kolejne piękne historie i doświadczenia. Mam cudownego i kochanego męża, który zawsze jest przy nas. Zawodowo też wydarzyło się dużo nowego i dobrego. Ale to co najważniejsze to RODZINA, ZDROWIE i MIŁOŚĆ i za to dziękuję 2018, i proszę o kolejne takie dobre lata - napisała (zachowano oryginalną pisownię).

Dla was rok 2018 też był tak pomyślny?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

dhekbmb

Podziel się opinią

Share
dhekbmb
dhekbmb