Trwa ładowanie...
d11j6do

Lewandowscy pomogli chorym dzieciom. Podzielili się swoją fortuną

Gwiazdorska para ma gest. Dzięki ich pomocy Oddział Rehabilitacji w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie zyskał spory zastrzyk pieniędzy. Kwota robi wrażenie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ania i Robert Lewandowscy dzielą się swoim majątkiem z najbardziej potrzebującymi
Ania i Robert Lewandowscy dzielą się swoim majątkiem z najbardziej potrzebującymi (Instagram.com)
d11j6do

- Ania i Robert Lewandowscy postanowili wesprzeć remont Oddziału Rehabilitacji, który został zalany pod koniec października ubiegłego roku. Przekazali na ten cel 500 000 zł – powiedziała Onetowi Katarzyna Gardzińska, rzecznik prasowa placówki.

Dzięki pomocy sportowców oddział zostanie wreszcie gruntownie wyremontowany. Wymienione zostanie m.in. oświetlenie oraz stary sprzęt sanitarny w łazienkach. Lewandowscy nie tylko wsparli placówkę finansowo, ale również odwiedzili pacjentów.

- Dziękujemy nie tylko za wsparcie finansowe, dzięki któremu będziemy mogli już wkrótce przeprowadzić remont zalanego Oddziału Rehabilitacji, ale także za spotkania z naszymi pacjentami. A tym towarzyszyły ogromne emocje i mnóstwo pozytywnej energii – dodała Gardzińska w rozmowie z portalem.

Anna Lewandowska 20 marca odwiedziła po raz trzeci oddziały, na których leczą się najmłodsi pacjenci. Trenerka poprowadziła warsztaty, na których zachęcała do aktywnego trybu życia i zdrowej diety.

d11j6do

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d11j6do

Podziel się opinią

Share

d11j6do

d11j6do