Trwa ładowanie...
d6hmm68

Lewandowscy szykują się do chrzcin córki

Szaleństwo wokół pierwszego dziecka Anny i Roberta Lewandowskich trwa. Po wyczekiwaniu mediów oraz fanów pary na poród i zdjęcia z pierwszego spaceru, przyszedł czas na chrzciny. "Super Express" poznał szczegóły uroczystości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Lewandowscy szykują się do chrzcin córki
(Instagram.com)
d6hmm68

Klara Lewandowska przyszła na świat 4 maja w klinice w Niemczech. Tego samego dnia Robert opublikował na Instagramie zdjęcie z córką, informując tym samym, że został ojcem. Nie dał pola do spekulacji, zdradzając w poście płeć i imię dziecka.

Podobnie było ze spacerem. Fotoreporterzy czyhający na pierwsze zdjęcia Lewandowskich z wózkiem, musieli poczuć się zawiedzeni, gdy zobaczyli fotografię na profilu piłkarza.

Teraz trwa oczekiwanie na wielkie wydarzenie, jakim jest chrzest. "Super Express" dowiedział się, że Ania i Robert zdecydowali się na uroczystość w Polsce. Mają nadzieję, że bliscy pomogą im przy organizacji. Liczą również przy tej okazji na spotkanie z dalszą rodziną i znajomymi, którzy nie mogliby sobie pozwolić na wizytę w Niemczech.

d6hmm68

Nie potwierdziły się wcześniejsze doniesienia mediów na temat rodziców chrzestnych. Typowano gwiazdy piłki i show-biznesu. Lewandowscy postawili na rodzinę. Klarę do chrztu będą podawać siostra Roberta, Milena i brat Ani, Piotr.

Nie możemy się już doczekać zdjęć z tego święta. Zapewne młodzi rodzice sami zadbają o fotorelację, jak w poprzednich przypadkach.

d6hmm68

Podziel się opinią

Share

d6hmm68

d6hmm68