Trwa ładowanie...

Lewandowska hucznie świętowała 30. Ale zamiast eleganckiej sukienki, założyła zwykłe szorty

Impreza w gronie najbliższych przyjaciół rządzi się swoimi prawami. Gdy w gwiazdorskim gronie obchodzone były urodziny Lewandowskiego, Ania postawiła na wystrzałowy wizerunek. Swoją 30 urządziła w zupełnie innym stylu.

Share
Lewandowska hucznie świętowała 30. Ale zamiast eleganckiej sukienki, założyła zwykłe szorty
Źródło: Instagram.com
d3lzm0v

Na instagramowym koncie Lewandowskiej pojawiły się zdjęcia z jej imprezy urodzinowej. Była huczna, ale zupełnie nie na pokaz. Ania przyszła na nią w zwykłych szortach. Zamiast eleganckiej sukienki, makijażu i fryzury, był szeroki uśmiech i luźna zabawa z najbliższymi. Niestety, zabrakło urodzinowego zdjęcia z mężem.

Lewy na Instagramie swojej żonie życzył (po angielsku) wszystkiego najlepszego. W sieci wyznał: "Jesteś moją miłością, moją inspiracją, moim wzorem do naśladowania i najbliższą przyjaciółką. Podziwiam Cię za to, kim jesteś. Jesteś piękna, mądra i dobra, dałaś mi siłę, motywację i chęć do działania".

Przyjaciele i współpracownicy Lewandowskiej byli równie wylewni. Internet zalały filmiki, zdjęcia, życzenia. Wygląda na to, że Ania jest po prostu uwielbiana.

d3lzm0v

Zosia Ślotała napisała: "Moja kobieta rakieta!!! @annalewandowskahpba drugiej tak pracowitej, zawsze uśmiechniętej i pozytywnie postrzelonej osoby nie znam! Gdy opadam czasem z sił, patrzę na Ciebie i myślę: Lewa ma tyle samo lat co Ty, a tyle już zdążyła stworzyć... goń króliczka! Dziękuję, że jesteś moją nieustanną motywacją do działania!".

Ola Dec, która z Lewandowską przyjaźni się od lat, dodała: "Kochana Aniu, niech ten piękny dzień będzie początkiem jeszcze piękniejszego roku. Przytulam Cię mocno - nie tylko 6 sekund. Do zobaczenia... niedługo".

Dec specjalnie dla Lewandowskiej przyjechała na jej imprezę urodzinową, a w sieci zamieściła nawet filmik, na którym śpiewa Ani "sto lat". Widać, że dziewczyny świetnie się dogadują. Swoje trzy grosze dołożyła też Zosia Zborowska. Jak zawsze w zabawnym stylu. Opublikowała krótkie wideo, na którym dziwi się, że w 30 urodziny przyjaciółki, to ona dostała prezent. Lewa do Zborowskiej wysłała bowiem karton napojów w puszkach: "Lewa, ale żebym ja w twoje urodziny dostawała prezent, to to jest bez sensu. Dziękuję!". Przypomniała też zwariowane nagrania, które powstały na poprawinach tuż po ślubie Ani Korcz - gwiazdy bawiły się doskonale, co widać i słychać. Po prostu szalały.

Życzenia złozyła też, oczywiście, Milena Lewandowska, szwagierka Ani.

d3lzm0v

Otoczona takim gronem przyjaciółek Anna Lewandowska nie mogła sobie wymarzyć lepszych urodzin. Na imprezę, najwyraźniej urządzoną w luźnym stylu, wybrała się ubrana w szorty i czarną koszulkę, w pasie zawiązała koszulę, do tego dobrała modne kowbojki. Chociaż jej strój był codzienny, to okazja do świętowania wyjątkowa. Sądząc po szerokich uśmiechach i Ani, i gości - impreza się udała.

Warto dodać, że Ania Korcz na przyjęciu przyjaciółki wyglądała cudnie. Czerń to był dobry wybór na wieczorne party.

d3lzm0v

Podziel się opinią

Share
d3lzm0v
d3lzm0v