Trwa ładowanie...
d131w7h

Lewandowska hucznie świętowała 30. Ale zamiast eleganckiej sukienki, założyła zwykłe szorty

Impreza w gronie najbliższych przyjaciół rządzi się swoimi prawami. Gdy w gwiazdorskim gronie obchodzone były urodziny Lewandowskiego, Ania postawiła na wystrzałowy wizerunek. Swoją 30 urządziła w zupełnie innym stylu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Lewandowska skończyła 30 lat
Anna Lewandowska skończyła 30 lat (Instagram.com)
d131w7h

Na instagramowym koncie Lewandowskiej pojawiły się zdjęcia z jej imprezy urodzinowej. Była huczna, ale zupełnie nie na pokaz. Ania przyszła na nią w zwykłych szortach. Zamiast eleganckiej sukienki, makijażu i fryzury, był szeroki uśmiech i luźna zabawa z najbliższymi. Niestety, zabrakło urodzinowego zdjęcia z mężem.

Lewy na Instagramie swojej żonie życzył (po angielsku) wszystkiego najlepszego. W sieci wyznał: "Jesteś moją miłością, moją inspiracją, moim wzorem do naśladowania i najbliższą przyjaciółką. Podziwiam Cię za to, kim jesteś. Jesteś piękna, mądra i dobra, dałaś mi siłę, motywację i chęć do działania".

Przyjaciele i współpracownicy Lewandowskiej byli równie wylewni. Internet zalały filmiki, zdjęcia, życzenia. Wygląda na to, że Ania jest po prostu uwielbiana.

d131w7h

Zosia Ślotała napisała: "Moja kobieta rakieta!!! @annalewandowskahpba drugiej tak pracowitej, zawsze uśmiechniętej i pozytywnie postrzelonej osoby nie znam! Gdy opadam czasem z sił, patrzę na Ciebie i myślę: Lewa ma tyle samo lat co Ty, a tyle już zdążyła stworzyć... goń króliczka! Dziękuję, że jesteś moją nieustanną motywacją do działania!".

Ola Dec, która z Lewandowską przyjaźni się od lat, dodała: "Kochana Aniu, niech ten piękny dzień będzie początkiem jeszcze piękniejszego roku. Przytulam Cię mocno - nie tylko 6 sekund. Do zobaczenia... niedługo".

Ania Lewandowska Instagram.com
Ania Lewandowska

Dec specjalnie dla Lewandowskiej przyjechała na jej imprezę urodzinową, a w sieci zamieściła nawet filmik, na którym śpiewa Ani "sto lat". Widać, że dziewczyny świetnie się dogadują. Swoje trzy grosze dołożyła też Zosia Zborowska. Jak zawsze w zabawnym stylu. Opublikowała krótkie wideo, na którym dziwi się, że w 30 urodziny przyjaciółki, to ona dostała prezent. Lewa do Zborowskiej wysłała bowiem karton napojów w puszkach: "Lewa, ale żebym ja w twoje urodziny dostawała prezent, to to jest bez sensu. Dziękuję!". Przypomniała też zwariowane nagrania, które powstały na poprawinach tuż po ślubie Ani Korcz - gwiazdy bawiły się doskonale, co widać i słychać. Po prostu szalały.

d131w7h

Życzenia złozyła też, oczywiście, Milena Lewandowska, szwagierka Ani.

Ania Lewandowska Instagram.com
Ania Lewandowska

Otoczona takim gronem przyjaciółek Anna Lewandowska nie mogła sobie wymarzyć lepszych urodzin. Na imprezę, najwyraźniej urządzoną w luźnym stylu, wybrała się ubrana w szorty i czarną koszulkę, w pasie zawiązała koszulę, do tego dobrała modne kowbojki. Chociaż jej strój był codzienny, to okazja do świętowania wyjątkowa. Sądząc po szerokich uśmiechach i Ani, i gości - impreza się udała.

Anna Lewandowska Instagram.com
Anna Lewandowska

Warto dodać, że Ania Korcz na przyjęciu przyjaciółki wyglądała cudnie. Czerń to był dobry wybór na wieczorne party.

Ania Korcz Instagram.com
Ania Korcz
d131w7h

Podziel się opinią

Share

d131w7h

d131w7h