Trwa ładowanie...
d1ol6v2

Lewandowska nie ma teraz łatwo. "Bała się, że straci zaufanie fanów"

Ania przechodzi teraz trudniejszy okres. Wszystko przez "aferę batonikową", która miała miejsce pod koniec listopada.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Robert Lewandowski z rodziną
Robert Lewandowski z rodziną (Instagram.com)
d1ol6v2

Trenerka obecnie nie narzeka na brak pracy. Jako specjalistka od zdrowego żywienia i właścicielka firmy Foods by Ann ma co robić. Niestety, ostatnio musiała zmierzyć się z falą krytyki, która na nią spadła. Jedna z klientek podzieliła się w sieci historią, że w jednym z produktów stworzonych przez Anię Lewandowską, był robak.

Zdjęcie batonika, który kupiła kobieta, zobaczyły tysiące internautów. Klientka złożyła reklamację i otrzymała 200 zł zadośćuczynienia. Nie zmienia to jednak faktu, że skandal, o którym rozpisują się od kilku dni media, może zaważyć na wizerunku Anny Lewandowskiej.

- Ania była zdruzgotana. Obawiała się, że jej produkty przestaną się sprzedawać, a ona straci zaufanie fanów, na które tak ciężko pracowała - czytamy w "Na żywo".

d1ol6v2

W trudnych chwilach sportsmenkę wspiera rodzina i ukochany mąż. Robert Lewandowski dodaje żonie otuchy jak tylko może.

- Tłumaczy Ani, że jej sukces po prostu sprowokował konkurencję do nieuczciwego zagrania. Mówiąc językiem sportowym, za dobrze jej szło, dlatego została sfaulowana.

W sieci pojawiły się nawet spekulacje, że za prowokacją stoi Ewa Chodakowska, która od niedawna promuje swoje zdrowe przekąski. Trenerka odniosła się nawet do tych oskarżeń.

- Nigdy nie prowadziliśmy działań, które w sposób bezprawny i nieetyczny miałyby uderzać w markę działającą w tym samym sektorze oraz jej produkty - zapewniła na swojej stronie Chodakowska.

d1ol6v2

Myślicie, że ta afera zaszkodzi Lewandowskiej?

ZOBACZ TAKŻE: Bojarska-Ferenc o aferze z molami w batonikach Lewandowskiej: "Nie ma robaczków"

d1ol6v2

Podziel się opinią

Share

d1ol6v2

d1ol6v2