WP

Lewandowska opublikowała zdjęcie z Robertem i Klarą. Internauci żartują z piłkarza

Anna Lewandowska między zdjęciami z treningów wrzuca również te rodzinne. One zawsze budzą duże zainteresowanie. Tym razem uwagę internautów zwrócił Robert. A właściwie jego "bujny" zarost.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Klara, Ania i Robert na jednym zdjęciu.
Klara, Ania i Robert na jednym zdjęciu. (Instagram.com, Fot: Instagram)
WP

Wiadomo. Rodzinne zdjęcie musi być okraszone pięknym i wzruszającym opisem. Tak było też i tym razem.

"Ta radość, kiedy za chwilę będziesz w domu i będą tam Ci, których kochasz najbardziej na świecie. Często sprawy zawodowe, mecze, projekty sprawiają, że widujemy się przelotem, ale kiedy już wracamy, bez względu na to czy mamy dla siebie 2, czy 10 dni są to chwile bezcenne. Cieszymy się na nie jak małolaci bez przerwy od tylu lat. Jak dobrze być w domu, z ukochanymi osobami. Rodzina" – napisała trenerka Polek.

WP

To piękne, że w natłoku obowiązków potrafią cieszyć się wspólnie spędzonymi chwilami. Wspólna fotka rozczuliła i nieco rozbawiła internautów. Tym razem obiektem żartobliwym komentarzy był Lewandowski, który zapuścił zarost. "Robert, już możesz się ogolić" – pisze internautka. "Przez chwilę zastanawiałam się co to za mężczyzna”, "Nie poznałam go z tą brodą" – napisała inna fanka.

Trzeba przyznać ze zarost jest dość zaskakującym krokiem w wizerunku piłkarza. Być może Ania lubi Roberta w wydaniu drwala.

ZOBACZ TEŻ: Dzięki niemu możemy dziś wysyłać maile w Polsce. Pomóżmy Tadeuszowi uratować syna

WP
Polub WP Gwiazdy
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP