Trwa ładowanie...

Lewandowska szczerze w "DDTVN": "Życie nam pokazało, kto jest z nami naprawdę"

Lewandowska rzadko udziela się medialnie. Teraz postanowiła wykorzystać swoją popularność do walki z hejtem.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Lewandowska szczerze w "DDTVN": "Życie nam pokazało, kto jest z nami naprawdę"Źródło: Forum
d2gwmoj

Anna Lewandowska udzieliła szczerego wywiadu w "Dzień Dobry TVN". Trenerka opowiedziała m.in. o hejcie, który regularnie dotyka ją i jej bliskich. W rozmowie z Kasią Olubińską, gwiazda przyznała, że nie chce stać z boku, zamierza podjąć walkę z hejterami.

- Mierzę się z tym na co dzień. Ostatnich kilka miesięcy potwierdziło, że mamy prawdziwych przyjaciół. Działamy w zgodzie z własnym sercem, z pewną pokorą, z dobrocią. Był taki okres w naszym życiu, że rzeczywiście obraz sytuacji nam też pokazał, kto jest z nami naprawdę. Radzę sobie. To jest kwestia nastawienia i pewnej dojrzałości - powiedziała Lewandowska.

Anna Lewandowska zapowiedziała, że w 2019 r. ruszy z kampanią, która ma uświadamiać Polaków, jak dużym problemem w sieci są hejterskie komentarze.

d2gwmoj

- Teraz czuję potrzebę zawalczenia, będę ruszała z kampanią w przyszłym roku. Uważam, że trzeba rozgraniczyć komentowanie, konstruktywną krytykę, od hejtu. Ja mówię o prawdziwym hejcie. Zmaga się z tym wiele osób,codziennie, w pracy, w szkole. Jeśli nasze dzieci mają brać wzór, powiedzieć „stop, ja nie hejtuję”, to trzeba z tym mocniej ruszyć. Nazwać to po imieniu. Koniec z mową nienawiści, trzeba to zminimalizować. Działamy z moim mężem, będziemy chcieli w tej kampanii coś dobrego zrobić.

Trenerka nie kryje, że jednym z najgorszych wspomnień jest zakończenie Mistrzostw Świata. Polacy ponieśli klęskę, a kibicie nie mieli litości dla piłkarzy i ich rodzin. Lewandowska zablokowała nawet komentarze.

ZOBACZ TAKŻE: Chodakowska kontra Lewandowska: "Ewa ma poczucie, że budowała pozycję od zera, a Ania polega na mężu"

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2gwmoj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2gwmoj