Trwa ładowanie...

Ania Lewandowska przerwała milczenie. Tłumaczy się z wpadki na gali

Anna i Robert Lewandowscy byli gośćmi na gali "Sportowiec Roku". Piłkarz był nominowany do nagrody głównej, którą ostatecznie wygrał. Jego żona z kolei wręczała jedną ze statuetek. Nie wszystko jednak poszło zgodnie z planem gwiazdy.

Share
Ania Lewandowska na gali "Sportowiec Roku"
Ania Lewandowska na gali "Sportowiec Roku"Źródło: kadr z YouTube'a
d89jdk9

Na gali nie zabrakło łez wzruszenia i nie obyło się bez wpadek. Robert Lewandowski, który odbierał główną nagrodę, wygłosił przemówienie, które wzruszyło jego żonę. Po ceremonii Ania Lewandowska jest na językach większości osób. Nie przez przemówienie piłkarza, a przez wpadkę, którą zaliczyła wręczając nagrodę Faustynie Kotłowskiej.

19-letnia Faustyna otrzymała tego wieczoru nagrodę w kategorii "Sport bez barier". Nastolatka w 2020 r. zdobyła medal mistrzostw świata i pobiła rekord globu w pchnięciu kulą i rzucie dyskiem.

Ania Lewandowska zaliczyła wpadkę na gali. Trenerka próbuje się tłumaczyć

Ania Lewandowska zapowiedziała Faustnę jako zdobywczynię nagrody rzutu oszczepem. Szybko jednak poprawiła ten błąd i jeszcze raz przeczytała informację, którą miała na kartce - tym razem bezbłędnie.

d89jdk9

Gwiazda zdecydowała się wytłumaczyć ze swojej drobnej wpadki. Za pośrednictwem InstaStory wyjaśniła, że to wszystko przez stres. "Wolę wystąpienie LIVE na treningu niż na publicznych wystąpieniach. Jak wiecie stres... często występuje" - czytamy w opisie. "Wstąpienia publiczne nigdy nie były moją mocną stroną. Pracuję nad tym, staram się przełamywać własne bariery" - podsumowała Ania Lewandowska.

Ania Lewandowska o wpadce na gali "Sportowiec Roku" Instagram @annalewandowskahpba
Ania Lewandowska o wpadce na gali "Sportowiec Roku"Źródło: Instagram @annalewandowskahpba

Zobacz także: Ania Lewandowska o samopoczuciu po porodzie

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d89jdk9

Podziel się opinią

Share
d89jdk9
d89jdk9