Trwa ładowanie...
d1gnnpx

Lewandowska urodziła? "Chcą poinformować fanów o porodzie tak samo, jak o ciąży"

Wszystko zaczęło się od gola, jaki Robert Lewandowski strzelił podczas spotkania Ligi Mistrzów z Atletico Madryt. Kapitan Reprezentacji Polski cieszył się po zdobytej bramce i włożył sobie pod koszulkę piłkę i tym samym poinformował fanów, że wkrótce zostanie ojcem. Para szybko znalazła się w centrum zainteresowania mediów. Wiele wskazuje na to, że Lewandowscy doczekali się szczęśliwego rozwiązania.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Lewandowska urodziła? "Chcą poinformować fanów o porodzie tak samo, jak o ciąży"
(AKPA)
d1gnnpx

Wiadomość o porodzie Anny Lewandowskiej od kilku godzin krąży w dziennikarskich kuluarach. Informator Pudelka podaje, że Robert zamierza osobiście poinformować o tym fanów.

- Radosną wiadomość Robert chce przekazać kibicom w trakcie dzisiejszego meczu Bayernu Monachium z Borussią Dortmund w półfinale Pucharu Niemiec. To idealna okazja do przekazania kolejnej szczęśliwej nowiny, Ania i Robert chcą poinformować fanów o porodzie tak samo, jak o ciąży – na boisku, by podkreślić, że są sportowcami, nie celebrytami - zdradziło źródło Pudelka. W majówkę, o ile pogoda pozwoli, będą już mogli zabierać maleństwo na wiosenny spacer - dodał informator.

Na wszelki wypadek gratulujemy!

d1gnnpx
Instagram.com
AKPA
d1gnnpx

Podziel się opinią

Share

d1gnnpx

d1gnnpx