Trwa ładowanie...

Liam Gallagher damskim bokserem? Gwiazda rock’n’rolla zaprzecza

Filmik nagrany w londyńskim klubie wyraźnie pokazuje, że Liam Gallagher, była gwiazda Oasis, łapie swoją dziewczynę Debbie Gwyther za gardło. Mimo to piosenkarz utrzymuje, że "nigdy nie położył rąk na żadnej kobiecie, by wyrządzić jej krzywdę”.

Share
Liam Gallagher damskim bokserem? Gwiazda rock’n’rolla zaprzecza
Źródło: Getty Images
d2diwqc

Film pokazał dziennik "The Sun". Zarejestrowała go kamera na klubowym suficie. Widać na nim, jak na korytarzu w londyńskim klubie nocnym Chiltern Firehouse gwiazda muzyki łapie narzeczoną za szyję i mocno pcha, używają siły.

Mimo to były wokalista zespołu Oasis zaprzecza, tak samo zresztą jak kobieta. "Nigdy nie położyłem rąk na żadnej kobiecie z zamiarem zrobienia jej krzywdy" - napisał na Twitterze.

Świadkowie twierdzą jednak, że wcześniej doszło między parą do kłótni z użyciem przekleństw. "Później on stracił kontrolę nad sobą i zaczął ją pchać, a później nawet złapał za gardło".

Dziewczyna Liama wcześniej oskarżała "The Sun" o kłamstwa i zmyślenia na jej temat, grożąc gazecie sądem. "Byliśmy pijani i wygłupialiśmy się. To niedorzeczne, co o nas piszą. To jakaś nagonka na Liama”.

To nie pierwszy wybryk Gallaghera. Muzyk znany jest z "niehigienicznego" trybu życia. Ale dotąd nie miał na koncie takich zachowań wobec kobiet.

d2diwqc

Podziel się opinią

Share
d2diwqc
d2diwqc