Trwa ładowanie...
d12ih6a

Liam Gallagher nie widzi szans na reaktywację Oasis

Liam Gallagher w sobie znanym stylu powiedział o tym, jak widzi przyszłość zespołu Oasis.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Członkowie zespołu Oasis
Członkowie zespołu Oasis (Materiały prasowe, Fot: Sony Music)
d12ih6a

Wokalista nie żyje najlepiej ze swoim bratem Noelem i od czasu rozpadu Oasis nic się w tej kwestii nie zmieniło. Co więcej, nic nie wskazuje, by stosunki między panami miały ulec poprawie, przynajmniej nie z inicjatywy Liama.

Niedawno muzyk powiedział, że wolałby zostać potrącony przez ciężarówkę niż dzielić - jak to ujął - korporacyjny styl życia Noela. - On żyje po tamtej stronie świata, a tam nie ma miejsca dla Oasis - wyjaśnia. - Wolałbym pracować w McDonaldzie albo zderzyć się z pędzącym tirem, niż pozwolić, by mój zespół istniał w tym świecie.

Po rozpadzie Oasis w 2009 roku Liam Gallagher powołał do życia grupę Beady Eye, z którą wydał dwie płyty "Different Gear, Still Speeding" (2011) i "BE" (2013). Zespół zakończył działalność w 2014 roku. W październiku Anglik wyda solowy album "As You Were".

d12ih6a

Także jesienią, prawdopodobnie w listopadzie, nowy longplay planuje wydać drugi z braci. Krążek ukaże się pod szyldem Noel Gallagher's High Flying Birds. Poprzednia płyta wokalisty i jego projekty, "Chasing Yesterday", miała premierę w lutym 2015 roku.

d12ih6a

Podziel się opinią

Share

d12ih6a

d12ih6a