ycipk-3a10i7

Liam Payne zdobył numer Jennifer Lopez. Zdradził, jak to zrobił

Liam Payne w jednym z wywiadów opowiedział o spotkaniu z Jennifer Lopez i jak dostał jej numer telefonu. Przyznał, że sytuacja wprawiła go w zakłopotanie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kariera Liama Payne'a się rozkręca
Kariera Liama Payne'a się rozkręca (East News)
ycipk-3a10i7

Lian Payne po rozłamie w One Direction prowadzi z sukcesami karierę solową. W ostatnim wywiadzie opowiedział historię, jaka mu się przydarzyła, gdy zdobył numer do samej Jennifer Lopez. Wokalista wspomniał, że zdarzenie było dziełem przypadku.

- To był najpiękniejszy dom, jaki kiedykolwiek widziałem. Przywitała nas przy drzwiach, a potem po prostu usiedliśmy w małym studiu nagraniowym, które miała z tyłu, a ja zagrałem dla niej kilka różnych piosenek - mówił.

ZOBACZ TEŻ: "Hustlers". Nowy zwiastun filmu

ycipk-3a10i7

Popularnej J.Lo tak bardzo się spodobała muzyka artysty, że zaczęła tańczyć. Payne nie wierzył w to, co się dzieje. Kiedy o niej wychodził, dała mi swój numer telefonu.

- Zaczęła tańczyć, a ja po prostu usiadłem na krześle, mówiąc: „Co do diabła jest nie tak z moim życiem?". Kiedy wychodziłem, ona powiedziała: „Och, weź mój numer telefonu" - powiedział.

Payne przyznał, że cała sytuacja była dla niego kłopotliwa. - Byłem trochę zagubiony. Czułem się oszołomimy, w głowie miałem ciągle słowa: "Co dzieje się w moim życiu?" - wspominał.

ycipk-3a10i7

Niestety, telefon, na którym miał zapisany numer, zepsuł się. Piosenkarz obawia się, że przepadł kontakt do Jennifer Lopez.

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3a10i7

ycipk-3a10i7
ycipk-3a10i7