Trwa ładowanie...
d2zrq8f

Lilly Allen walczy z uzależnieniem od internetu?

Lilly Allen na pewien czas planuje skończyć z internetem. Gwiazda twierdzi, że nie potrzebuje już akceptacji ze strony fanów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Lilly Allen walczy z uzależnieniem od internetu
Lilly Allen walczy z uzależnieniem od internetu (East News)
d2zrq8f

Lilly Allen walczy z uzależnieniem od internetu?

Lilly Allen doszła do dość zaskakujących wniosków na swój temat. Wokalistka bowiem spędzała po 7 godzin dziennie w sieci, co według niej zaczynało się przeradzać w nałóg.

34-latka zamierza zrezygnować ze wszystkich mediów społecznościowych jak Instagram, Twitter, Whatsapp, a nawet z konta e-mail. O swojej decyzji poinformowała w niedzielę na Instagramie swojej podczas audycji wideo na żywo. Gwiazda stwierdziła, że nie potrzebuję już dłużej akceptacji ze strony internautów. Woli poświęcić swój czas na czytanie książek i zdobywanie wiedzy.

d2zrq8f

Jeden z użytkowników zasugerował Allen, że wygląda na zmęczoną i pijaną. Gwiazda bardzo szybko zareagowała.

- Dlatego rezygnuje z internetu. Nie potrzebuję tego - odpowiedziała.

Następnie pokazała fanom swoje włosy i dodała.

- To właśnie zrobił ze mną internet. Interesuje się światem i uwielbiam tworzyć nowe rzeczy. Nie obchodzi mnie już opinia innych na mój temat. Był czas, że mi na niej zależało, ale teraz już na to zbyt stara - podsumowała.

d2zrq8f

Lilly Allen aktualnie przebywa w Apulii, we Włoszech, gdzie spędza czas z przyjaciółmi i stara się ograniczyć korzystanie z internetu.

d2zrq8f

Podziel się opinią

Share
d2zrq8f
d2zrq8f