Trwa ładowanie...
Megafon.pl
lindsay lohan
09-06-2012 00:00

Lindsay Lohan zrezygnowała z roli!

Lindsay Lohan ostatecznie wycofała się z filmu Gotti: Three Generations.

Lindsay Lohan zrezygnowała z roli!
d2munnf
d2munnf

Początkowo aktorka miała zagrać postać Victorii Gotti, córki Johna Gotti Seniora. Później okazało się jednak, że przypadnie jej rola Kim Gotti, żony Johna Gotti Juniora. Ostatecznie nie sportretuje żadnej z nich. Gwiazda nie zdołała dojść do porozumienia z twórcami.

Lindsay bardzo szanuje reżysera Barry'ego Levinsona oraz producentów i ma nadzieję współpracować z nimi w przyszłości - skomentował rzecznik Lohan.

Przypomnijmy, że obraz Gotti: In the Shadow of My Father powstanie w oparciu o biografię Johna Gotti Juniora, syna bossa mafii, ale skoncentruje się na postaci jego ojca. W 1992 roku sąd uznał Johna Gotti Seniora za współwinnego śmierci trzynastu osób i skazał na karę więzienia. Gotti zmarł za kratkami w 2002 roku. Jego syn przebywa obecnie na wolności. W 2005 roku opuścił więzienie, w którym odsiadywał karę za działalność gangsterską. Dzieło opowie między innymi o relacji ojca i syna, który w końcu zdecydował się wycofać z rodzinnego interesu.

Aktorski dorobek Lindsay Lohan zamyka film Maczeta, który na polskich ekranach gościł w listopadzie 2010 roku. Jej ostatni longplay to A Little More Personal (Raw) z grudnia 2005 roku.

(Megafon/PSz)

d2munnf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2munnf