Trwa ładowanie...
d29d3sa

Lindsey Renee Lagestee nie żyje. Gwiazda country zmarła w wieku 25 lat

Lindsey Renee Lagestee zmarła w wyniku tragicznego wypadku drogowego. Piosenkarka miała zaledwie 25 lat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Lindsey Renee Lagestee nie żyje. Gwiazda country zmarła w wieku 25 lat
Lindsey Renee Lagestee nie żyje. Gwiazda country zmarła w wieku 25 lat (Materiały prasowe)
d29d3sa

Lindsey Renee Lagestee, założycielka zespołu country Dixie Crush, zmarła w wieku 25 lat. Członkowie grupy potwierdzili śmierć wokalistki za pośrednictwem Facebooka. Z ich oświadczenia wynika, że została potrącona przez samochód w ostatni piątek, gdy jechała na swój koncert w Illinois. Do zgonu doszło trzy dni po wydarzeniu.

"Apelujemy do całej naszej rodziny Dixie Crush, dziękujemy za wasze ogromne wsparcie w ciągu tych ciężkich dni. Część z nas zapewne już słyszała o tej tragicznej wiadomości, ale z bólem serca informujemy, że Lindsey Renee zmarła w poniedziałek z powodu komplikacji po piątkowym wypadku. Nasze serca są złamane" - czytamy w oświadczeniu zespołu Dixie Crush.

Zagłosuj na najlepszy polski film!

d29d3sa

Jim Nonneman, perkusista grupy, wyznał w rozmowie z serwisem Taste of Country, że Lagestee została potrącona przez samochód, gdy wysiadła ze swojego pojazdu.

- Zaparkowała niedaleko klubu, w którym mieliśmy wystąpić. Gdy opuściła swój pick-up, została potrącona przez pędzący pojazd - mówi Nonneman.

Lindsay Renne Lagestee była wokalistką oraz jednym ze współzałożycieli grupy Dixie Crush, wykonującej covery znanych przebojów country. Oprócz muzyki pracowała również w branży farmaceutycznej, ukończyła studia doktoranckie w tym zakresie na Midwestern University.

Zobacz także: Kinga Rusin pisze do Andrzeja Dudy: "Oczekuję publicznego potępienia przez Pana praktyk TVP"

d29d3sa

Podziel się opinią

Share
d29d3sa
d29d3sa