Trwa ładowanie...

Linkin Park odwołali trasę koncertową z powodu śmierci wokalisty Chestera Benningtona

Początek trasy koncertowej zespołu Linkin Park zaplanowany był na 27 lipca. Z powodu śmierci wokalisty, 41-letniego Chestera Benningtona, muzycy podjęli decyzję o odwołaniu trasy One More Light North American Tour.

Linkin Park odwołali trasę koncertową z powodu śmierci wokalisty Chestera BenningtonaŹródło: Facebook.com
d11s6ky
d11s6ky

"Jesteśmy głęboko zasmuceni śmiercią Chestera Benningtona. Trasa koncertowa Linkin Park One More Light North American Tour została odwołana, a pieniądze za zakupione bilety można odzyskać w kasach. Wyrażamy współczucie wobec wszystkich dotkniętych odejściem muzyka osób" - podał w oficajlnym komunikacie organizator koncertów, Live Nation.

Chester Bennington został znaleziony martwy w swojej posiadłości w Los Angeles w zeszły czwartek. Muzyk, który w młodości był ofiarą napastowania seksualnego, od lat zmagał się z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków. Jednak nikt - włącznie z rodziną oraz członkami zespołu - nie wiedział, że piosenkarz był w tak złym stanie psychicznym.

Bennington popełnił samobójstwo przez powieszenie. Jego ciało znalazła pod prysznicem żona, Talinda Ann Bentley, oraz dzieci. Muzyk osierocił sześcioro dzieci.

d11s6ky
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d11s6ky