Trwa ładowanie...
muzyka
Arek Durka
19-10-2017 12:42

Łódź zostanie opanowana przez disco polo. Poznajcie gwiazdy "Łódź Disco Fest 2017"

Już 11 listopada w Atlas Arenie odbędzie się 4 edycja Łódź Disco Fest - jedna z najważniejszych tanecznych imprez tej jesieni.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Łódź zostanie opanowana przez disco polo. Poznajcie gwiazdy "Łódź Disco Fest 2017"Źródło: Materiały prasowe
d34voi3

Na scenie zobaczymy największe gwiazdy muzyki dyskotekowej. Imprezę uświetni występ albańskiego piosenkarza i producenta muzycznego znanego pod pseudonimem Claydee.

Nie zabraknie też największych polskich zespołów disco polo tj. Boys, Extazy, Exaited, Akcent, Weekend, Defis, Czadomen, After Party, Piękni i Młodzi, Playboys, Classic, Power Play, Mig i inni.

Koncert jak w latach ubiegłych będzie miał niezwykłą oprawę. Wielka scena, kilkanaście ekranów ledowych i gra świateł stworzą wyjątkowe widowisko, na którym nie może Was zabraknąć. Zeszłe lata pokazały jak wielkim zainteresowaniem cieszy się Festiwal. Ponad 12 000 widzów przez blisko 5 godzin bawi się na największej imprezie dyskotekowej w Polsce. Koncert nagrywany jest przez Polo TV a jego emisja w noc sylwestrową przyciąga tłumy widzów przed telewizory.

d34voi3

Ważnym elementem jesiennych wydarzeń jest fakt, że Atlas Arena w okresie wakacyjnym przeszła szereg modernizacji, które pozwolą na jeszcze sprawniejszą organizację imprez. Jesteśmy przekonani, że najbliższy Łódź Disco Fest będzie prawdziwym muzycznym świętem.

Bilety w przedsprzedaży od środy na e-bilet.pl oraz w centrum Biletów Atlas Areny włącznie, w następujących cenach: płyta B – 49 zł, płyta A – 59 zł, trybuny – 49 zł, 59 zł, 69 zł, bilety VIP stojące 299, bilety VIP siedzące – 349 zł.

W cenie biletu VIP jest: bilet w strefie stojącej (płyta A) lub bilet w sektorze E, pełny wybór alkoholi (bez limitu): wódka, piwo i wino, pełen catering: dania ciepłe i zimne, dania typu finger food, bary sałatkowe, napoje zimne i gorące, możliwość spotkania artystów występujących na festiwalu, każdy uczestnik strefy VIP otrzyma upominek (pamiątkowy T-shirt ŁDF 2017), osobna szatnia.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d34voi3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d34voi3