Trwa ładowanie...
d6hmm68
Muzyka

Łódź zostanie opanowana przez disco polo. Poznajcie gwiazdy "Łódź Disco Fest 2017"

Już 11 listopada w Atlas Arenie odbędzie się 4 edycja Łódź Disco Fest - jedna z najważniejszych tanecznych imprez tej jesieni.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marcin Miller, lider zespołu Boys
Marcin Miller, lider zespołu Boys (Materiały prasowe)
d6hmm68

Na scenie zobaczymy największe gwiazdy muzyki dyskotekowej. Imprezę uświetni występ albańskiego piosenkarza i producenta muzycznego znanego pod pseudonimem Claydee.

Nie zabraknie też największych polskich zespołów disco polo tj. Boys, Extazy, Exaited, Akcent, Weekend, Defis, Czadomen, After Party, Piękni i Młodzi, Playboys, Classic, Power Play, Mig i inni.

Koncert jak w latach ubiegłych będzie miał niezwykłą oprawę. Wielka scena, kilkanaście ekranów ledowych i gra świateł stworzą wyjątkowe widowisko, na którym nie może Was zabraknąć. Zeszłe lata pokazały jak wielkim zainteresowaniem cieszy się Festiwal. Ponad 12 000 widzów przez blisko 5 godzin bawi się na największej imprezie dyskotekowej w Polsce. Koncert nagrywany jest przez Polo TV a jego emisja w noc sylwestrową przyciąga tłumy widzów przed telewizory.

d6hmm68

Ważnym elementem jesiennych wydarzeń jest fakt, że Atlas Arena w okresie wakacyjnym przeszła szereg modernizacji, które pozwolą na jeszcze sprawniejszą organizację imprez. Jesteśmy przekonani, że najbliższy Łódź Disco Fest będzie prawdziwym muzycznym świętem.

Bilety w przedsprzedaży od środy na e-bilet.pl oraz w centrum Biletów Atlas Areny włącznie, w następujących cenach: płyta B – 49 zł, płyta A – 59 zł, trybuny – 49 zł, 59 zł, 69 zł, bilety VIP stojące 299, bilety VIP siedzące – 349 zł.

W cenie biletu VIP jest: bilet w strefie stojącej (płyta A) lub bilet w sektorze E, pełny wybór alkoholi (bez limitu): wódka, piwo i wino, pełen catering: dania ciepłe i zimne, dania typu finger food, bary sałatkowe, napoje zimne i gorące, możliwość spotkania artystów występujących na festiwalu, każdy uczestnik strefy VIP otrzyma upominek (pamiątkowy T-shirt ŁDF 2017), osobna szatnia.

d6hmm68

Podziel się opinią

Share

d6hmm68

d6hmm68