Trwa ładowanie...
marianna schreiber
Tiga
01-03-2024 12:53

Łukasz Schreiber rozstaje się z z żoną! Marianna zalała się łzami

Kandydat z PiS na prezydenta Bydgoszczy, Łukasz Schreiber, właśnie ogłosił zakończenie swojego małżeństwa z Marianną Schreiber, którą łączy się z walkami MMA i programem "Top Model". To ogłoszenie nastąpiło niedługo po tym, jak jego żona dzieliła się w mediach szczegółami ich wspólnego życia.

Łukasz Schreiber rozstał się z Marianną SchreiberŁukasz Schreiber rozstał się z Marianną SchreiberŹródło: fot. AKPA, fot. East News
d1h772b
d1h772b

Od momentu, kiedy Łukasz Schreiber postanowił wziąć udział w wyborach na stanowisko prezydenta Bydgoszczy, zainteresowanie mediów jego osobą i działaniami jego żony - Marianny Schreiber - znacząco wzrosło. W trakcie trwania kampanii wyborczej małżonkowie zaczęli publicznie wymieniać się niezbyt przyjaznymi uwagami, co w końcu doprowadziło do rozstania, czego wiele osób spodziewało się od dłuższego czasu. Polityk oficjalnie poinformował o rozpadzie związku.

Dalsza część tekstu znajduje się poniżej materiału wideo.

#dziejesiewsporcie: "My name is Marianna". Żona polityka PiS zrobiła show

Łukasz Schreiber rozstał się z Marianną Schreiber

Rozmawiając z portalem metropoliabydgoska.pl, Schreiber podkreślił, że preferowałby unikanie tematów dotyczących życia prywatnego podczas kampanii wyborczej, zwłaszcza w obliczu trudnego okresu, przez który przechodzi jego rodzina.

d1h772b

"Nigdy nie używałem wizerunku rodziny w kampaniach wyborczych, ani teraz, ani 10 lat temu. Uważam, że to nie ma znaczenia. A przy tym wszystkim jest mi… jest to w jakiś sposób trudne dla mnie i przykre, tym bardziej że podjęliśmy decyzję o rozstaniu i rozmawiamy o separacji".

Polityk z PiS również powtórzył twierdzenie, wcześniej wyrażone przez swoją żonę, że każde z nich działa według własnego uznania, nie przyjmując na siebie odpowiedzialności za czyny drugiej strony.

"Każde z nas robi coś indywidualnie i na swój rachunek. Zawsze będę życzył mojej żonie powodzenia i to jest oczywiste, ale nie wiem, w jaki sposób miałoby to wpłynąć na funkcjonowanie Bydgoszczy… Po prostu jest to dla mnie zagadka trudna do rozwiązania".

Marianna w odpowiedzi zamieściła na Instagramie nagranie, na którym zalana łzami informuje, że nie wie czy da radę wystąpić na najbliższej gali Clout MMA. Dodatkowo na platformie X zamieściła wpis, w którym zasugerowała, że nie wiedziała o rozstaniu.

Łukasz Schreiber fot. East News
Łukasz SchreiberŹródło: fot. East News
Łukasz Schreiber fot. East News
Łukasz SchreiberŹródło: fot. East News
maj 2022, Marianna Schreiber Licencjodawca
Marianna SchreiberŹródło: Licencjodawca, fot: AKPA
Marianna Schreiber przeszła dużą metamorfozę AKPA
Marianna SchreiberŹródło: AKPA, fot: AKPA
Marianna Schreiber fot. AKPA
Marianna SchreiberŹródło: fot. AKPA
d1h772b
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1h772b