Trwa ładowanie...
d454kag

Luxuria Astaroth była na odwyku. "Mam 22 lata. Całe życie będę walczyć z uzależnieniem"

Słowianka znana z teledysków Donatana miała poważne problemy zdrowotne. O wszystkim poinformowała fanów na swoim profilu na Instagramie.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Luxuria Astaroth zmaga się z poważnymi problemami
Luxuria Astaroth zmaga się z poważnymi problemamiŹródło: ONS.pl
d454kag

Kilka lat temu cała Polska wiedziała, kim jest Luxuria Astaroth. Modelka, która wystąpiła w klipie do piosenki "My, Słowianie", szybko zyskała popularność. Nie tylko za sprawą scen, jakie odgrywała w teledysku, ale też dzięki swojemu wizerunkowi. Astaroth wykorzystała swoje pięć minut. Pojawiała się na różnego rodzaju imprezach medialnych i udzielała wywiadów. Była nawet gościem w programie Kuby Wojewódzkiego.

Później celebrytka zniknęła i nie do końca wiadomo było, co się z nią dzieje. Teraz wydała oświadczenie, z którego wynika, że Luxuria przebywała na odwyku.

d454kag

- Co znaczy być osobą uzależnioną? Boję się: stygmatyzacji, nadania etykiety, stracenia zaufania społecznego, wiarygodności, odrzucenia, utraty własnej godności i szacunku, poczucie bycia odrzuconym. Nie boję się, bo to już się stało... Podjęłam walkę z chorobą, z którą zmagałam się przez wiele lat, wybierając swoje trzeźwe Ja. Ten post piszę głównie dla siebie albowiem każda motywacja jest dobra, aby nie zapomnieć nawet przez chwilę, że będę całe życie walczyć z nieuleczalną chorobą, jaką jest uzależnienie. Mam 22 lata - napisała (zachowano oryginalną pisownię).

Luxuria Astaroth nie napisała od czego konkretnie była dokładnie uzależniona. Pokazała jednak dyplom zakończenia terapii. Od swoich fanów otrzymała dużo wsparcia w komentarzach.

ZOBACZ TAKŻE: Zapomniana Luxuria Astaroth: "Każdy sukces uważam za przełom"

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d454kag

Podziel się opinią

Share
d454kag
d454kag