Trwa ładowanie...
d1fows1

Luxuria Astaroth była na odwyku. "Mam 22 lata. Całe życie będę walczyć z uzależnieniem"

Słowianka znana z teledysków Donatana miała poważne problemy zdrowotne. O wszystkim poinformowała fanów na swoim profilu na Instagramie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Luxuria Astaroth zmaga się z poważnymi problemami
Luxuria Astaroth zmaga się z poważnymi problemami (ONS.pl)
d1fows1

Kilka lat temu cała Polska wiedziała, kim jest Luxuria Astaroth. Modelka, która wystąpiła w klipie do piosenki "My, Słowianie", szybko zyskała popularność. Nie tylko za sprawą scen, jakie odgrywała w teledysku, ale też dzięki swojemu wizerunkowi. Astaroth wykorzystała swoje pięć minut. Pojawiała się na różnego rodzaju imprezach medialnych i udzielała wywiadów. Była nawet gościem w programie Kuby Wojewódzkiego.

Później celebrytka zniknęła i nie do końca wiadomo było, co się z nią dzieje. Teraz wydała oświadczenie, z którego wynika, że Luxuria przebywała na odwyku.

d1fows1

- Co znaczy być osobą uzależnioną? Boję się: stygmatyzacji, nadania etykiety, stracenia zaufania społecznego, wiarygodności, odrzucenia, utraty własnej godności i szacunku, poczucie bycia odrzuconym. Nie boję się, bo to już się stało... Podjęłam walkę z chorobą, z którą zmagałam się przez wiele lat, wybierając swoje trzeźwe Ja. Ten post piszę głównie dla siebie albowiem każda motywacja jest dobra, aby nie zapomnieć nawet przez chwilę, że będę całe życie walczyć z nieuleczalną chorobą, jaką jest uzależnienie. Mam 22 lata - napisała (zachowano oryginalną pisownię).

Luxuria Astaroth nie napisała od czego konkretnie była dokładnie uzależniona. Pokazała jednak dyplom zakończenia terapii. Od swoich fanów otrzymała dużo wsparcia w komentarzach.

ZOBACZ TAKŻE: Zapomniana Luxuria Astaroth: "Każdy sukces uważam za przełom"

d1fows1

Podziel się opinią

Share

d1fows1

d1fows1