Trwa ładowanie...
10-06-2012 13:00

"M jak miłość": Kacper Kuszewski odchodzi z obsady!

"M jak miłość": Kacper Kuszewski odchodzi z obsady!
d5mam0p
d5mam0p

Pierwsze plotki o tym, jakoby aktor miał pożegnać się z obsadą serialu pojawiły się już kilka tygodni temu.

Kacper już od dawna zamierzał odejść z serialu - stwierdziła osoba z otoczenia Kuszewskiego w rozmowie z Super Expressem. -_ Producenci przekonali go jednak, aby poczekał jeszcze rok. Motywowali to głównie tym, że nie powinien odchodzić zaraz po odejściu Małgorzaty Kożuchowskiej. Serial straciłby wiarygodność._

Jeszcze nie wiadomo jak scenarzyści rozwiążą problem odejścia z produkcji kolejnego aktora. Jednak Kacper z pewnością się tym nie przejmuje i zamiast zastanawiać się czy bohater przez niego grany umrze w równie pomysłowej scenie co Hanka Mostowiak, skupia się na pracy w teatrze.

d5mam0p

Do lipca mam próby w Teatrze Pieśń Kozła we Wrocławiu. W sierpniu jadę na trzy tygodnie na bardzo prestiżowy festiwal teatralny do Edynburga z nowym spektaklem opartym na motywach Króla Leara Szekspira. A w październiku planuję wyjazd na festiwal do Meksyku - zdradził aktor w rozmowie z tabloidem. -_ Poza tym gram w Teatrze Roma przedstawienie pod tytułem Berlin czwarta rano. Z tym spektaklem też pewnie będziemy jeździć po Polsce_.

Żałujecie, że Kacper Kuszewski zdecydował się odejść z M jak miłość?

(PSz)

d5mam0p
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
d5mam0p