Trwa ładowanie...
04-05-2012 08:23

"M jak miłość": Kacper Kuszewski znudzony swoją rolą

"M jak miłość": Kacper Kuszewski znudzony swoją rolą
d10zdhw
d10zdhw

Chciałby rozwijać się aktorsko i zdobywać doświadczenie. Tymczasem już od 12 lat wciela się w rolę Marka Mostowiaka.

Nie oszukujmy się, ta postać nie jest specjalnie kolorowa. Jest to przeciętny człowiek który żyje na wsi, ma swoją rodzinę, problemy i już – krytykuje Marka Mostowiaka aktor. Kuszewskiego ciągnie do nowych wyzwań. –_ Chciałbym zagrać jeszcze w jakimś innym filmie czy serialu, bo każdy aktor chciałby się rozwijać, mierzyć się z nowymi zadaniami, ja też. Spotykałem się często z opinią, że mam możliwości komediowe, że mam dużo kolorów w sobie, a wcześniej wszyscy myśleli, że jestem taki sam jak Marek z serialu._

Sympatyczny aktor ani myśli wchodzić w konflikt z twórcami M jak miłość, co jednak nie przeszkadza mu snuć planów na przyszłość.

Chętnie zagrałbym rolę charakterystyczną, zupełnie inną niż dotychczas, komediową albo psychopatycznego mordercę. Zawsze mi się też marzyła rola w filmie komediowym. Mam nadzieję, że jeszcze będę miał taką okazję – powiedział Kacper.

(Fakt/PSz)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Anna Dereszowska wyjeżdża z Polski

d10zdhw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
d10zdhw