Trwa ładowanie...

"M jak miłość": Witold Pyrkosz nie żyje

Aktor zmarł w wieku 90 lat. O jego śmierci poinformowano na facebookowym profilu serialu.

"M jak miłość": Witold Pyrkosz nie żyjeŹródło: AKPA
d1xwsrh
d1xwsrh

"Odszedł cudowny Człowiek, nasz wspaniały Mistrz i wielki Przyjaciel. A wraz z nim odeszła cząstka każdego z nas... Pozostaje ogromna pustka, nieopisany smutek i żal. Dziękujemy Ci Witku za każdą piękną chwilę. Będziemy bardzo tęsknić i nigdy nie zapomnimy", czytamy.

Niestety, żadne szczegóły nie są jeszcze znane.

Witold Pyrkosz z serialem M jak miłość był związany od początku, czyli od 2000 roku.

- Nie potrafię wyobrazić sobie "M jak miłość" beze mnie, ale zdaję sobie sprawę z tego, że niestety ta chwila kiedyś nastąpi. Podejrzewam, że serial będzie kręcony jeszcze przez dobrych kilkadziesiąt lat, a mi nie pozostało tyle czasu - powiedział Pyrkosz w wywiadzie dla tygodnika "Świat & Ludzie" w 2015 roku.

d1xwsrh

Aktor był znany jako Lucjan Mostowiak, ale nie tylko. W serialu "Janosik" zagrał Jędrka Pyzdrę, a w "Alternatywy 4" Józefa Balcerka. Pyrkosz miał ma swoim koncie mnóstwo ról filmowych. Pamiętacie go z "Vabank" Juliusza Machulskiego? Aktor był popularny i bardzo ceniony. Dzięki dubbingowani postaci Złomka w produkcjach dla najmłodszych "Auta", poznały go także dzieci.

Anna Mucha opublikowała na swoim instagramowym profilu zdjęcie będące dowodem na to, jak wiele dla osób związanych z branżą filmową znaczył Witold Pyrkosz.

Tutaj znajdziesz aktualny program tv!
Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d1xwsrh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1xwsrh