Trwa ładowanie...
d42xe5v

Maciej Miecznikowski przeszedł 6 operacji. "Było ze mną bardzo źle"

Maciej Miecznikowski zdobył się na bardzo szczere wyznanie przez kamerami. W "Pytaniu na śniadanie" opowiedział o swoich kłopotach ze zdrowiem. "To była już zaawansowana choroba".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mało brakowało, a byśmy już nie usłyszeli Macieja Miecznikowskiego
Mało brakowało, a byśmy już nie usłyszeli Macieja Miecznikowskiego (AKPA)
d42xe5v

W studiu TVP2 gośćmi byli Maciej Miecznikowski i prof. Henryk Skarżyński. Ten pierwszy to bardzo lubiany muzyk, znany ze współpracy z zespołem Leszcze czy Piotrem Rubikiem. Ten drugi to otolaryngolog, który Miecznikowskiego leczył, operował i uratował jego słuch.

ZOBACZ TEŻ: Czy 15 tys. kroków dziennie zapewni ci zdrowie?

- Było ze mną już bardzo źle. Po jednej stronie w ogóle nie słyszałem. Miałem już sześć operacji u pana profesora i dzięki temu rozmawiam, śpiewam, gram - zdradził Miecznikowski.

d42xe5v

Wokalista podzielił się swoją historią. Okazuje się, że w pewnym momencie zaczął tracić słuch i nawet nie zdawał sobie z tego sprawy.

- Miałem taką rzadką przypadłość, co uświadomił mi profesor, która postępuje bardzo wolno. W pewnym momencie, jak byłem w sklepie i czegoś słuchałem, mówię: ludzie, co wy tu macie? Taki sklep i zepsute słuchawki po jednej stronie? I ten facet wziął i mówi, że dobrze jest. Aferę zrobiłem, wyszedłem na totalnego chama. Już nie wspomnę o tym, że wcześniej też musiałem wszystko sobie pogłaśniać.

Słowa muzyka potwierdził drugi gość. Z Miecznikowskim był krucho i mało brakowało, a straciłby słuch. Trafił do niego w bardzo złym stanie.

d42xe5v

- To była już zaawansowana choroba. Musieliśmy wszczepić dwa implanty tytanowe. W przypadku Maćka chodziło o ucho środkowe.

Operacje i opieka specjalisty pomogły wrócić Miecznikowskiemu do zdrowia. Dziś znów śpiewa i koncertuje. Nie opuszcza go też charakterystyczne poczucie humoru.

- Jeśli żona na co dzień przestaje krzyczeć, to proszę zgłosić się do otolaryngologa - podsumował w swoim stylu muzyk, choć jak zaznaczył, sprawa jest poważna, a objawów nie wolno lekceważyć.

d42xe5v

Podziel się opinią

Share
d42xe5v
d42xe5v