Trwa ładowanie...

Maciej Musiał pokazał zdjęcie z czarnoskórą koleżanką. Poziom komentarzy przeraża

Obrzydliwe – takim słowem można określić część komentarzy, która pojawiła się pod ostatnim zdjęciem Macieja Musiała na Instagramie. To jedno zdjęcie pokazało, że może mamy XXI wiek, ale mentalnie część internautów dalej jest w średniowieczu.

Maciej Musiał pokazał zdjęcie z czarnoskórą koleżanką. Poziom komentarzy przerażaŹródło: Instagram.com
d2ga7fe

Trudno inaczej skomentować to, co pojawiło się w komentarzach pod zdjęciem Musiała. Aktor opublikował na swoim instagramowym koncie zdjęcie z koleżanką. Letni klimat, Musiał z gołym torsem, dziewczyna w bikini. Ale że dziewczyna jest czarnoskóra, to internauci musieli ten fakt skomentować. Jak można się domyślić, rasistowskich komentarzy nie brakuje. Niestety.

„Marzenie każdego Polaka… przelecieć murzynkę”, „W Polsce ładniejsze”, „Tfu, czarny” – to tylko część wpisów. Jak widać, część internautów nie pamięta, że w mediach społecznościowych nie jest się zawsze anonimowym. Część fanów aktora szybko zareagowała na komentarze i pisali swoje odpowiedzi. Nie wszyscy – co pocieszające – popierają rasistowskie wpisy.

Rasistowskie komentarze pod takimi zdjęciami w mediach społecznościowych to nie nowość, co smuci podwójnie. Sytuacja z Musiałem pokazuje, że niektórzy zdecydowanie powinni kilka razy zastanowić się nad tym, co piszą w sieci. Mamy XXI wiek, a nie środek średniowiecza. Takie komentarze nie tyle, że są nie na miejscu. One zwyczajnie nigdy nie powinny pojawić się w sieci. Nawet, jeśli pisane są w żartach.

d2ga7fe
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ga7fe