WP

Maciej Musiał rozwścieczył internetów. "Powielasz stereotypy"

Maciej Musiał opublikował zdjęcie z napisem na koszulce i zaczęło się. W komentarzach wylała się lawina krytyki pod adresem młodego aktora. Tego z pewnością się nie spodziewał.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maciej Musiał podpadł internautom
Maciej Musiał podpadł internautom (East News, Fot: East News)
WP

Maciej Musiał jest niewątpliwie jednym z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia. Rola Tomka Boskiego w serialu "Rodzinka.pl" zapewniła mu olbrzymią popularność. Produkcja familijna była początkiem jeszcze większej kariery. O Musiale ostatnio było głośno za sprawą roli w "1983". Dodatkowo doskonale radzi sobie jako prezenter telewizyjny.

ZOBACZ TAKŻE: Musiał o studiach aktorskich: "Dają ogromny warsztat. Byłem chłopcem w ciemnym pokoju"

WP

Na profilu Maćka Musiała pojawiła się fotka, na której ma na sobie koszulkę z nadrukiem "Kobiety są mądrzejsze". I choć z pewnością aktor nie miał złych zamiarów, napis wywołał burzę w komentarzach.

"Czy tylko mi się to kompletnie nie podoba? Jak można robić coś takiego, czemu teraz ubliżamy innej płci? To nie tak to powinno wyglądać", "A gdzie równość? A jeżeli są mądrzejsze, to trzeba to wypisać na koszulkach?", "Ta treść jedynie powiela stereotypy, od których feminizm próbuje się uwolnić. Nie pomagasz rozprzestrzeniając myśli, które w jakikolwiek sposób nakłaniają do wznoszenia kobiet ponad mężczyzn, bo tym samym działasz w opozycji do wszystkich osób promujących feminizm. Jeśli faktycznie zależy ci na dobrej zmianie, a nie na zarobku dzięki nieświadomym kobietom, to radziłabym to przemyśleć"- tłumaczą inni i krytykują aktora.

Aktor chciał wyprodukować kilka koszulek z zabawnym napisem, niestety nie wyszło. Jego pomysł został szybko skrytykowany.

WP

A wy jakie macie zdanie na ten temat?

Polub WP Gwiazdy
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP