placeholder_4asabv

Maciej Musiał szuka miłości. Wciąż jest "do wzięcia"

Maciej Musiał jest wolny i szuka prawdziwej miłości, podaje kolorowa prasa. - Jestem wolnym strzelcem - mówi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maciej Musiał szuka miłości. Wciąż jest "do wzięcia"
(East News, Fot: East News)
placeholder_4asabv

Jak na razie żadnej nie udało się zdobyć serca młodego aktora. Jeszcze kilka lat temu mówiło się o tym, że zawróciła mu w głowie Agnieszka Więdłocha. O parze było głośno w 2015 r. Wtedy media obiegła wieść, że dwójka aktorów spotyka się od jakiegoś czasu. Agnieszka i Maciej poznali się jeszcze zanim Musiał stał się popularny za sprawą roli w serialu "Rodzinka.pl". - Poznałam go wiele lat temu, zanim został idolem nastolatek. Przyjaźnimy się - ucinała wszelkie plotki na ich temat Więdłocha.

A jednak, mimo że podobno ukrywali swój związek, na jaw wyszło, że spotykali się rok. Żadne z nich oficjalnie tego nie potwierdziło. Ostatecznie, jak donosiła kolorowa prasa, każde poszło własną ścieżką, ale przyjaciółmi pozostali. Więdłocha znalazła szczęście u boku Antoniego Pawlickiego. Musiał, choć niewątpliwie nie może narzekać na brak zainteresowania, nie znalazł jeszcze tej jedynej.

W ubiegłym roku mówiło się o tym, że spotyka się z modelką Natalią Uliasz, ale skończyło się na plotkach.- Trochę dojrzewałem w show-biznesie, w mediach. Więc dzisiaj już jestem na takim etapie, że się tym tak bardzo nie przejmuję, że gdy jestem na Open'erze ze znajomymi, czekamy w szóstkę na taksówkę, ktoś robi zdjęcie, wycina czwórkę znajomych, zostaję ja z dziewczyną i przez następne pół roku ktoś mówi, że to moja dziewczyna, podczas gdy jest to narzeczona mojego kolegi - skwitował w rozmowie z magazynem "Viva".

placeholder_4asabv

Nie oznacza to jednak, że Musiał nie szuka miłości. – Cały czas jestem wolny. Jestem wolnym strzelcem – cytuje jego wypowiedź tygodnik "Świat i ludzie". Co więcej, wyjawił nawet, jakich cech szuka u kobiet. – Cenię wrażliwość, szczerość, lubię jak dziewczyna jest trochę tajemnicza. No i musi być jakaś pozytywna energia. Osoba, z którą ciekawie się spędza czas – mówił aktor. Życzymy, żeby właśnie taka towarzyszka znalazła się na jego drodze.

placeholder_4asabv
placeholder_4asabv
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

placeholder_4asabv