Trwa ładowanie...
d283czy

Maciej Musiał w odważnej sesji. W końcu zobaczyliśmy, co ma pod koszulką

W takiej wersji jeszcze go nie widzieliśmy. Maciej Musiał pokazał ostatnio nie tylko, że ma predyspozycje na gwiazdę kina, ale także na najseksowniejszego aktora roku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maciej Musiał
Maciej Musiał (East News, Fot: East News)
d283czy

Do tej sesji wzdychają wszystkie fanki i fani Macieja Musiała. Aktor w sesji dla "Elle Man" zrzucił koszulkę i napiął mięśnie na tle warszawskiej panoramy. Nie możemy oderwać wzroku, bo półnagiego Musiała jeszcze w mediach nie było.

Maciej ma teraz swoje przysłowiowe 5 minut. Znany dobrze widzom jako Tomek Boski w rodzinka.pl, po kilku latach gry w serialu został dostrzeżony przez samą Agnieszkę Holland.

d283czy

Serial "1983" to pierwsza polska produkcja dla platformy Netflix. Maciej Musiał to nie tylko odtwórca jednej z głównych ról, ale także współproducent serialu.

Na fali popularności, młody aktor postanowił dać fanom coś więcej niż tylko rolę w produkcji Holland. Ostatnio rozpalił zmysły wszystkich fanów, rozbierając się w sesji dla "Elle Man".

Nie będziemy dłużej trzymać was w niepewności:

  Maciej Musiał w ELLE Man

Do tego zdjęcia nie potrzeba chyba żadnego komentarza. Dodatkowo na profilu na Instagramie Oliviera Janiaka, pojawiło się także zakulisowe wideo, w którym Musiał wygląda nie gorzej niż na rozbieranym zdjęciu.

Jak wam podoba się Musiał w takiej odsłonie?

d283czy

Całą sesję i obszerny wywiad z aktorem zobaczycie w najnowszym "Elle Man", który w kioskach już od poniedziałku, 17 grudnia.

Przypomnijmy, że w 2019 będziemy mieli okazję podziwiać Macieja Musiała w międzynarodowej produkcji Netflixa "Wiedźminie".

d283czy

Podziel się opinią

Share

d283czy

d283czy