Trwa ładowanie...
d1foen7
News

Maciej Musiał z tatą na zdjęciu. Nie wszyscy wiedzieli, że są rodziną

Zyskał popularność za sprawą serialu "Rodzinka.pl". Tam wciela się w Tomka Boskiego, a jego postać zyskała sympatię telewidzów. Choć nie każdy mógł o tym wiedzieć, młody aktor ma znanego ojca. Jest nim Andrzej Musiał. Spójrzcie na zdjęcie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

"Nie wiedziałam, że to twój tata" - dziwili się internauci.
"Nie wiedziałam, że to twój tata" - dziwili się internauci. (ONS.pl)
d1foen7

Andrzej Musiał, aktor telewizyjny i filmowy, który przez internautów został okrzyknięty jednym z "najczarniejszych charakterów 'Plebanii'". Zaraz obok Janusza Tracza. Zresztą, ojciec Maćka grał głównie w kryminalnych serialach oraz filmach. I głównie przez pryzmat takich postaci jest postrzegany przez szerszą publiczność.

Maciej Musiał opublikował zdjęcie na instagramowym profilu ze swoim ojcem. I choć noszą to samo nazwisko, sporo osób nie zdawało sobie sprawy z tego, że są rodziną. Niektórzy z internautów dostrzegają uderzające podobieństwo.

"Nie wiedziałem, że to twój tata. Pamiętam go dobrze z ‘Młodych wilków’", "Przez twojego tatę kiedyś nie mogłam spać po obejrzeniu jednego odcinka "Plebanii" w dzieciństwie" - wspominali fani. Musiał grał wówczas doktora Jana Marię Piotrowskiego. "Identyczni", "Uśmiech chyba po tacie" – czytamy dalej w komentarzach.

d1foen7

Podobni do siebie?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d1foen7

Podziel się opinią

Share
d1foen7
d1foen7