Trwa ładowanie...
d2gcp0k
News

Maciej Stuhr i Katarzyna Błażejewska zostali rodzicami!

Maciej Stuhr i jego druga żona, Katarzyna Błażejewska, zostali rodzicami. Akor jest już ojcem 16-letniej Matyldy z małżeństwa z Samantą Janas. Gwiazdor już wcześniej zdradził płeć i imię drugiego dziecka. Gratulujemy!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maciej Stuhr i Katarzyna Błażejewska zostali rodzicami!
(newspix.pl)
d2gcp0k

Już nie jestem debiutantem, jestem w zupełnie innym miejscu w życiu niż 16 lat temu. Na pewno wtedy porobiłem jakieś błędy, których chciałbym teraz uniknąć. A czy się uda? Nie wiem. Pomijam fakt, że była księżniczka, a teraz będzie rozbójnik. Tadeusz. Nowa odsłona - wyznał aktor w niedawnym wywiadzie dla dwutygodnika "Viva!".

Syn pary przyszedł na świat 5 września, jednak informacja ta wyciekła dopiero teraz, kiedy dumna mama opublikowała na swoim Facebooku zdjęcie z komentarzem wyrażającym poparcie dla kobiet karmiących piersią w miejscach publicznych. Spotkało się to nie tylko z gratulacjami, lecz także z głosami krytyki. Błażejewska w jednym z komentarzy napisała: No właśnie widzę, że zdjęcie zostało nazwane kontrowersyjnym... Wiele rzeczy może wzbudzać kontrowersje, ale... najbardziej naturalna czynność naszego gatunku jest dla mnie jednoznaczna - podsumowała (pisownia oryginalna).

   Facebook.com
(Facebook.com)

Aktor, który unika medialnego rozgłosu, swoją drugą żonę, dietetyczkę i autorkę książek, poślubił w tajemnicy przed mediami. O tym, że po trzech latach związku stanął na ślubnym kobiercu, dowiedzieliśmy się, gdy na początku 2016 roku podczas jednej z imprez pojawił się z obrączką na palcu.

ZOBACZ TEŻ: "Czerwony Kapitan": Maciej Stuhr o filmie

d2gcp0k

Podziel się opinią

Share
d2gcp0k
d2gcp0k