Trwa ładowanie...
08-09-2016 15:48

Maciej Stuhr i Katarzyna Błażejewska zostali rodzicami!

Maciej Stuhr i jego druga żona, Katarzyna Błażejewska, zostali rodzicami. Akor jest już ojcem 16-letniej Matyldy z małżeństwa z Samantą Janas. Gwiazdor już wcześniej zdradził płeć i imię drugiego dziecka. Gratulujemy!

Maciej Stuhr i Katarzyna Błażejewska zostali rodzicami!Źródło: newspix.pl
d667qcx
d667qcx

Już nie jestem debiutantem, jestem w zupełnie innym miejscu w życiu niż 16 lat temu. Na pewno wtedy porobiłem jakieś błędy, których chciałbym teraz uniknąć. A czy się uda? Nie wiem. Pomijam fakt, że była księżniczka, a teraz będzie rozbójnik. Tadeusz. Nowa odsłona - wyznał aktor w niedawnym wywiadzie dla dwutygodnika "Viva!".

Syn pary przyszedł na świat 5 września, jednak informacja ta wyciekła dopiero teraz, kiedy dumna mama opublikowała na swoim Facebooku zdjęcie z komentarzem wyrażającym poparcie dla kobiet karmiących piersią w miejscach publicznych. Spotkało się to nie tylko z gratulacjami, lecz także z głosami krytyki. Błażejewska w jednym z komentarzy napisała: No właśnie widzę, że zdjęcie zostało nazwane kontrowersyjnym... Wiele rzeczy może wzbudzać kontrowersje, ale... najbardziej naturalna czynność naszego gatunku jest dla mnie jednoznaczna - podsumowała (pisownia oryginalna).

Facebook.com
Źródło: Facebook.com

Aktor, który unika medialnego rozgłosu, swoją drugą żonę, dietetyczkę i autorkę książek, poślubił w tajemnicy przed mediami. O tym, że po trzech latach związku stanął na ślubnym kobiercu, dowiedzieliśmy się, gdy na początku 2016 roku podczas jednej z imprez pojawił się z obrączką na palcu.

ZOBACZ TEŻ: "Czerwony Kapitan": Maciej Stuhr o filmie

d667qcx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d667qcx