Trwa ładowanie...
d34nmjq

Maciej Stuhr: "Nie jestem lewakiem". Aktor narzeka, że dostaje mniej propozycji zawodowych

Popularny aktor tłumaczył się z etykietek, które przyczepiano mu przez ostatnie lata. Stuhr wyznał, że nie uważa się za lewaka ani wichrzyciela.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maciej Stuhr dostaje mniej propozycji zawodowych
Maciej Stuhr dostaje mniej propozycji zawodowych (ONS.pl)
d34nmjq

Maciej Stuhr znany jest z tego, że chętnie zabiera głos w ważnych społecznych kwestiach. Aktor nie boi się ostro komentować bieżących wydarzeń ze sceny politycznej i krytykować obozu rządzącego. Ponosi jednak tego konsekwencje. W jednym z ostatnich wywiadów wyznał, że po zmianie władzy dostaje mniej propozycji "za którymi stoją państwowe pieniądze".

- Ludzie boją się skalać zatrudnieniem tego wichrzyciela i lewaka - stwierdził w "Magazynie TVN24". Po czym został zapytany, czy właśnie za takiego się uważa.

Szukasz kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów, produktów do makijażu albo perfum? Wejdź na stronę EZEBRA.PL kody rabatowe

- Nie. Ze mnie się go robi. Taka jest epoka, że ludziom przyczepia się etykiety. By się nam łatwiej żyło - wyznał aktor. - Nastały takie czasy, że nie da się być w środku. Po prostu nie da się. Ci, którzy mówią, że są w środku, idą na łatwiznę - dodał Maciej Stuhr.

d34nmjq

Ostatnio Stuhr uderzył w polityków, którzy nie pojawili się w Sejmie na czytaniu obywatelskiego projektu "Ratujmy kobiety 2017" dotyczącego złagodzenia przepisów o aborcji. Na sali zabrakło zaledwie 9 głosów zwolenników projektu. "Gdzie do jasnej cholery są te pacynki w trakcie obrad?"- pisał na Facebooku. Motywy swojego zaangażowania w sprawy polityczne tłumaczył w programie TVN24.

- Wolność nie jest - wbrew temu, co powszechnie się uważa - wartością ogólnoludzką. (...) Są tacy, którzy wolą rządy silnej ręki, żeby im twardo mówić, co i jak trzeba robić. Dla nich to jest gwarancja, że świat będzie szedł w dobrą stronę. Jeśli o mnie chodzi, zostałem tym genem wolności zarażony i lubię sobie o nią walczyć - przyznał szczerze popularny aktor.

Myślicie że gwiazdy powinny angażować się w politykę?

d34nmjq

Podziel się opinią

Share
d34nmjq
d34nmjq