ycipk-1wx4po

Maciej Stuhr ostro o ekshumacjach. Nie brakuje oburzonych

Maciej Stuhr znany jest ze swoich poglądów, które chętnie wyraża w mediach społecznościowych. Od początku nie po drodze mu z aktualną władzą, ale wielu komentujących uważa, że nowym wpisem przesadził. Tym razem postanowił skrytykować ekshumację ofiar katastrofy smoleńskiej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maciej Stuhr ostro o ekshumacjach. Nie brakuje oburzonych
(WP.PL)
ycipk-1wx4po

"Uprzejmie proszę o niewyciąganie mnie z grobu, nawet gdyby chciał tego mój brat." - napisał Maciej Stuhr na swoim profilu facebookowym, co od razu wywołało lawinę komentarzy. Internauci krytycznie odnieśli się do słów aktora. Mocny wpis pojawił się także na portalu "Niezależna.pl" - słowa aktorka określono jako "plugawy żart tuż przed ekshumacją śp. Pary Prezydenckiej". Z kolei portal "Telewizjarepublika.pl" napisał: "Kogo to śmieszy? Ten rzyg pseudointelektualisty powinien zostać szeroko rozpowszechniony, gdyż trzeba utwierdzać Polaków w tym, że są takie Stuhry!".

Wcześniej Stuhr był krytykowany między innymi za film "Pokłosie", żarty z Żołnierzy Wyklętych, a najbardziej za głośnie przemówienie na rozdaniu "Orłów", podczas którego również żartował ze Smoleńska.

ycipk-1wx4po

Wśród komentarzy na profilu aktora przeważają krytyczne, choć nie brakuje także jego fanów, broniących podobnych poglądów. Oto niektóre z nich (pisownia oryginalna):

"Świetny aktor, bardzo lubię Pana role i cenię za serce jakie wkłada w swoją pracę. Nie szkoda czasu na bycie pieskiem opozycji? Polityka jest dla polityków. Uprawianie tej dziedziny życia nie jest Pana mocną stroną. Pozdrawiam."

"Tu nie chodzi o żadne nowe fakty ale o podgrzewanie emocji i mieszanie w głowach "ciemnemu ludowi" przecież jak przestaną kupować te brednie to PiS przeminie"

"Niech Pan zajmie się aktorstwem, a nie komentowaniem życia politycznego czy sprawy katastrofy smoleńskiej, bo tylko to pierwsze Panu wychodzi. W pozostałych dwóch kwestiach się Pan tylko ośmiesza."

ycipk-1wx4po

Aktor wdał się w żywą dyskusję pod wpisem, zapewniając między innymi, że nie żartował.

"Ja niestety nie żartowałem. Naprawdę nie chcę żeby grzebano w mojej trumnie i o to poprosiłem w tym poście."

Tym razem Maciej Stuhr przesadził?

ycipk-1wx4po
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1wx4po

ycipk-1wx4po
ycipk-1wx4po