Trwa ładowanie...
d76k66z

Maciej Stuhr w emocjonalnym wpisie: "Pokazaliście f...ka niepełnosprawnym, homoseksualistom, uchodźcom"

Maciej Stuhr kilka dni temu zareagował na słynny gest posłanki Lichockiej, publikując w sieci prześmiewczy filmik. Okazuje się, że trafił on do wielu osób równie niezadowolonych z polityki prowadzonej przez partię rządzącą, co Stuhr.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Maciej Stuhr ma dość. Powiedział, co sądzi o decyzjach PiS-u
Maciej Stuhr ma dość. Powiedział, co sądzi o decyzjach PiS-u (WP.PL)
d76k66z

Teraz Maciej Stuhr postanowił podsumować akcję z nagraniem. Napisał: "Mój filmik z paluszkiem dotarł do 10 milionów odbiorców. Dziękuję za zainteresowanie, reakcje i wsparcie! Czyli nie tylko ja poczułem się dotknięty. Pani L., niczym przedszkolak, który wymyślił sobie jak pokazać f...ka, żeby móc się potem ładnie wytłumaczyć, brnie dalej w tę bajkę". Ale to nie wszystko. Aktor postanowił wypunktować to, co według niego poszło źle w polityce PiS-u. Przykładów ma mnóstwo.

Stuhr pisze i o złych decyzjach dotyczących ochrony przyrody, i o przepychaniu ustaw, o aferze z sędziami, o nieuzasadnionym krytykowaniu Unii Europejskiej. A to tylko czubek góry lodowej kiepskich postanowień i rozporządzeń. Stuhr nawiązał też do wpisu kolegi po fachu, Borysa Szyca.

Poniżej cytujemy cały wpis aktora.

d76k66z

Jerzy Stuhr wygrał proces o smog. Minister: to chęć zaistnienia

"Przy okazji pomyślałem sobie, że chyba nie o tego f...ka w sumie chodzi. Może i był on jakimś cudem przypadkowy? Ale czy f...k pokazany konstytucji też był przypadkowy? Czy f...k pokazany puszczy Białowieskiej był przypadkowy? Czy f...k prezydenta ułaskawiającego Kamińskiego, mimo braku pełnomocnego wyroku był przypadkowy? Czy f...k pokazywany opozycji, której wyłącza się mikrofony podczas przemówień, powtarzanie nieudanych głosowań, nocne przepychanie niewygodnych ustaw, hasełko Terleckiego 'nie słuchaj ich', gdy człowiek traci przytomność na mównicy to też przypadki?

Czy f...k pokazywany prawu i sędziom jest przypadkowy? Czy f...k pokazywany Unii Europejskiej też? Czy f...k pokazany teatrom Polskim we Wrocławiu i Starym w Krakowie na czele to też przypadek? Czy f...k pokazany filmowcom przy przejęciu PISF-u, likwidacji Zespołów Filmowych to przypadek? Czy f...k pokazany stadninie koni w Janowie też? Czy f...k pokazywany powstańcom warszawskim i prawdziwym bohaterom II wojny, promując bandytów na nowych herosów też?

d76k66z

A może ten pokazywany ofiarom katastrofy smoleńskiej wykorzystywanym do wierutnych bzdur o zamachu, wykopywaniem ich z grobów dla politycznej gry to też potarcie paluszkiem pod okiem? Hmmm, a może minister Gliński też nie chciał pokazać f...ka noblistce...? Skądinąd to niejedyny f...k dla polskiego noblisty. A może Telewizja Polska i jej wspaniałe 'Wiadomości', TVP info, itd to też ten sam paluszek...?

Pokazaliście f...ka niepełnosprawnym, homoseksualistom, uchodźcom, alkoholikom (brawo Borys za dzisiejszy wspaniały wpis!!!), sędziom, naukowcom, gimnazjalistom, kierowcom i pieszym, rozbijając się co chwila waszymi pędzącymi bez opamiętania limuzynami, lekarzom, nauczycielom i artystom.

Tak się czujemy. Jakbyście co chwila mówili nam grzecznie i miło: spier...lajcie, ch..j wam w d..ę. Jak widać ok. 40 procentom wyborców to podoba się. Najwyraźniej dokładnie tak samo jak wy, chcieliby powiedzieć to samo, pokazać ten sam paluszek. Ale nie dziwcie się, że wielu ludzi jest wściekłych na wasze butne, nieczułe rządy. I oni w końcu też pokażą Wam f...ka. Nie w Internecie, nie na ulicy. W najbliższym czasie już w maju".

Zobacz także: Michele Morrone śpiewa synkowi. Aktor "365 dni" pokazał urocze nagranie

d76k66z

Podziel się opinią

Share

d76k66z

d76k66z