Trwa ładowanie...

Maciej Stuhr wspiera środowisko LGBT. "Musimy mieć poczucie swojej tożsamości, swojej siły"

Maciej Stuhr zawsze głośno mówi o swoich poglądach i nigdy nie jest obojętny wobec ważnych spraw dla społeczeństwa. Tym razem wsparł środowisko LGBT, dołączając do akcji, która organizowana jest przez Kampanię Przeciw Homofobii pod hasłem "Ramię w ramię po równość".

Maciej Stuhr wspiera środowisko LGBT.  "Musimy mieć poczucie swojej tożsamości, swojej siły"Źródło: YouTube.com/KPH_ official
d412v00
d412v00

- Jak słyszę kogoś, kto w sposób agresywny, kpiący lub lekceważący zachowuje się w stosunku do mniejszości seksualnej, to zawsze wydaje mi się, że to jest czymś podszyte - mówi Stuhr na początku filmiku.

.

- Musimy mieć poczucie swojej tożsamości, swojej siły i dać takie samo prawo każdemu innemu człowiekowi. Musimy reagować, gdy to prawo jest przez kogoś naruszane. Musimy mówić, że to jest złe i stawiać się za tym, który z jakiegokolwiek powodu poczuł się nieakceptowany, gorszy, odtrącony. To się nie może przecież dziać w tym świecie - nawołuje aktor.

Stuhr jest kolejnym ambasadorem KPH, który otwarcie mówi o popieraniu mniejszości seksualnej i nawołuje do tego innych. Oprócz niego do akcji dołączyli się m.in. Dorota Wellman, Zofia Czerwińska, Bogusław Linda, Małgorzata Ostrowska czy Natalia Przybysz.

d412v00
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d412v00