Trwa ładowanie...
drd1tp3
News

Maciej Stuhr wspiera środowisko LGBT. "Musimy mieć poczucie swojej tożsamości, swojej siły"

Maciej Stuhr zawsze głośno mówi o swoich poglądach i nigdy nie jest obojętny wobec ważnych spraw dla społeczeństwa. Tym razem wsparł środowisko LGBT, dołączając do akcji, która organizowana jest przez Kampanię Przeciw Homofobii pod hasłem "Ramię w ramię po równość".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maciej Stuhr.dołącza do KPH.
Maciej Stuhr.dołącza do KPH. (YouTube.com/KPH_ official)
drd1tp3

- Jak słyszę kogoś, kto w sposób agresywny, kpiący lub lekceważący zachowuje się w stosunku do mniejszości seksualnej, to zawsze wydaje mi się, że to jest czymś podszyte - mówi Stuhr na początku filmiku.

.

drd1tp3

- Musimy mieć poczucie swojej tożsamości, swojej siły i dać takie samo prawo każdemu innemu człowiekowi. Musimy reagować, gdy to prawo jest przez kogoś naruszane. Musimy mówić, że to jest złe i stawiać się za tym, który z jakiegokolwiek powodu poczuł się nieakceptowany, gorszy, odtrącony. To się nie może przecież dziać w tym świecie - nawołuje aktor.

Stuhr jest kolejnym ambasadorem KPH, który otwarcie mówi o popieraniu mniejszości seksualnej i nawołuje do tego innych. Oprócz niego do akcji dołączyli się m.in. Dorota Wellman, Zofia Czerwińska, Bogusław Linda, Małgorzata Ostrowska czy Natalia Przybysz.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

drd1tp3

Podziel się opinią

Share
drd1tp3
drd1tp3