Trwa ładowanie...

Maddison Brown. Rzekoma dziewczyna Liama Hemswortha przerywa milczenie

Maddison Brown, 22-letnia gwiazda nowej "Dynastii", opublikowała felieton, w którym zdystansowała się od zamieszania, jakie towarzyszy od kilku miesięcy.

Maddison Brown. Rzekoma dziewczyna Liama Hemswortha przerywa milczenieŹródło: Getty Images
d126pr9
d126pr9

O Maddison Brown zrobiło się głośno w październiku 2019 r. Aktorka została sfotografowana w Nowym Jorku, jak spaceruje za rękę z Liamem Hemsworthem. Para wymieniła też kilka pocałunków, czym oczywiście rozgrzała fanów i tabloidy do czerwoności.

O tamtego czasu Brown milczy, a Hemsworth jest widywany z Gabriellą Brooks, 21-letnią australijską modelką.

Jednak wzmożone zainteresowanie mediów osobą Maddison Brown musiało mocno dać jej się we znaki.

d126pr9

Świadczy o tym felieton, jaki popełniła dla magazynu Stellar. Aktorka pisze, że życie prywatne zatrzymuje dla siebie i nie chce się nim dzielić.

Brown zwraca uwagę, że osoby postronne, niewiązane z aktorstwem często nie potrafią rozdzielić jej życia zawodowego od osobistego, a tym bardziej od jej ekranowych kreacji.

- Mam przyjaciół, rodzinę, to "prawdziwa" część mojego życia. Uwaga, z jaką ludzie interesują się moim życiem osobistym, to nie moja rzeczywistość. Jakkolwiek by to nie brzmiało.

Kiedy "The Daily Telegraph" spytał ją, czy jest singielką, Maddison Brown zaśmiała się i odparowała: "Nie odpowiem na to pytanie. Mam zasadę, że nie mówię o tych sprawach".

ZOBACZ TEŻ: Liam Hemsworth znalazł pocieszenie w ramionach pięknej aktorki

d126pr9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d126pr9