Trwa ładowanie...
d1p184v
News

Madonna chwali się krągłościami. Zdjęcie nie pozostawiło pola wyobraźni

Madonna pochwaliła się imponującą sylwetką. Zdjęcie jednak utwierdziło fanów w przypuszczeniu, że nie jest ona dziełem natury.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Madonna pochwaliła się sylwetką
Madonna pochwaliła się sylwetką (Getty Images)
d1p184v

Madonna jest ikoną popkultury, co do tego nikt nie ma wątpliwości. Na swój tytuł pracowała przez długie lata. I mocno w popkulturze odcisnęła się nie tylko swoją twórczością, ale odwagą i bezkompromisowością, którą przejawia w swoim stylu bycia.

Madonna bowiem nigdy nie należała do osób wstydliwych. Przełamywała tabu, czy to w kwestii poglądów, czy to związków, czy wreszcie tylko mody. Madonna od lat wyznacza trendy i nie boi się głośno wyrażać opinii.

W ostatnich latach jednak, choć wciąż jest zawodowo aktywna, głośniej niż o jej nowych utworach jest o jej kolejnych związkach i metamorfozach. Nie tak dawno składała życzenia nowemu partnerowi, który skończył 26 lat.

d1p184v

Wydawać by się mogło, że Madonna na różne sposoby próbuje zatrzymać młodość. Nie można odmówić jej, że wciąż jest w świetnej formie i może się pochwalić świetną figurą. Niemniej niektóre z jej sposobów dbania o sylwetkę nawet wśród fanów wzbudzają konsternację.

 Instagram

Piosenkarka nie wstydzi się pokazywać w mediach społecznościowych roznegliżowanych zdjęć. Ostatnie szczególnie przykuło uwagę internautów. Nie tylko dlatego, że nie pozostawiało wiele miejsca wyobraźni. Fani zauważyli… powiększone pośladki wokalistki i są przekonani, że zrobiła sobie implanty.

Domysły na ten temat pojawiały się już wcześniej, zwłaszcza gdy występowała na scenie w skąpych strojach. Najnowsze zdjęcie zdaje się te podejrzenia potwierdzać. Gwiazda jednak nie skomentowała sprawy.

A wy co sądzicie?

d1p184v

Podziel się opinią

Share

d1p184v

d1p184v