Trwa ładowanie...
d329i65

Madonna na Eurowizji 2019. Śpiewała tak, że bolały uszy

Sobotni występ Madonny przeszedł do historii. Ale na pewno nie tak, jak życzyłaby sobie tego wokalistka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Madonna na Eurowizji, 18 maja 2019 r.
Madonna na Eurowizji, 18 maja 2019 r. (Getty Images)
d329i65

Jeśli nie widzieliście finału Eurowizji, na pewno zadajecie sobie pytanie – co tam do cholery robiła Madonna? Odpowiedź jest prosta – podczas konkursu na scenie pojawiają się różni, słynni goście. To nic niezwykłego. Lecz dla Madonny sobotni występ był czymś więcej. W ten sposób ikona pop wróciła na scenę i zapowiedziała nową płytę i trasę. Zeszłoroczną edycję Eurowizji obejrzało bez mała 190 mln widzów, więc to doskonałe miejsce do tego typu działań.

ZOBACZ TEŻ: 16-letni syn Madonny aresztowany za posiadanie marihuany. Gwiazda wspiera nastolatka

Jednak, jeśli w komentarzach na jej oficjalnym Instagramie piszą, że "czas najwyższy wziąć lekcje śpiewu", znaczy, że coś tu poszło bardzo nie tak. Takich opinii jest niestety więcej.

Fani piszą o "koszmarnym fałszu", niedowierzaniu, że "wzięła miliony i zaprezentowała kichę", "najgorszym występie Eurowizji 2019" i "gigantycznej wtopie". Jednak najbardziej przykry komentarz brzmi: "Jakby w Eurowizji chodziło o śpiewanie". Racja, ale mówimy o jednej z największych ikon w historii muzyki.

d329i65

ZOBACZ: występ Madonny na Eurowizji 2019

Jarek Szubrycht z "Wyborczej" tłumacząc kilka dni temu, co robi Madonna na Eurowizji, pisał:

- Podobno Madonna wykona nowy singel, zatytułowany "Future", czyli "Przyszłość". Kto wie, czy jej przyszłość na popowym szczycie nie będzie zależeć od tego właśnie wieczoru.

Cóż, mamy nadzieją, że jednak nie.

CZYTAJ TEŻ: Eurowizja 2019. Holandia wygrała konkurs

d329i65

Podziel się opinią

Share
d329i65
d329i65