Trwa ładowanie...
madonna
Oskar Netkowski
18-07-2018 07:20

Madonna pokazała 6 swoich dzieci. Wzruszający portret rodzinny

Madonna opublikowała na swoim zdjęciu na Instagramie zdjęcie z sześciorgiem swoich pociech. Królowa popu przyjechała do Afryki, aby świętować pierwszą rocznicę otwarcia nowoczesnego centrum pediatrii i intensywnej terapii.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Madonna pokazała 6 swoich dzieci. Wzruszający portret rodzinnyŹródło: East News, fot: East News
dmaxl9a
dmaxl9a

Madonna jest coraz bardziej aktywna w mediach społecznościowych. To gratka dla wszystkich jej fanów. Dawniej niedostępna dla nikogo królowa popu, teraz chętnie relacjonuje swoje życie na Instagramie. Artystka pokazała zdjęcie, na którym pozuje z sześciorgiem swoich dzieci. Wzruszający obrazek.

Zobacz też: szpital od Madonny

Madonna wraz z gromadką pociech przebywa właśnie w Malawi. Do Afryki udała się z okazji pierwszej rocznicy otwarcia Centrum Chirurgii Dziecięcej i Intensywnej Terapii im. Mercy James, będącego częścią Szpitala Królowej Elżbiety w Blantyre, stolicy Malawi.

- Drzewo życia - napisała pod rodzinnym zdjęciem.

Od lewej na zdjęciu stoją: Lourdes Leon (najstarsza córka Madonny), obok niej David Banda Mwale Ciccone Ritchie, w żółtych sweterkach Stelle Ciccone i Estere Ciccone, Mercy James i oczko w głowie Madonny - Rocco Ritchie.

dmaxl9a

W 2006 r. Madonna założyła fundację Raising Malawi, dzięki której udało się osiągnąć ten szczytny cel. Artystka ma powody do dumy.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dmaxl9a
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dmaxl9a