Trwa ładowanie...

"Mądrości" gwiazdy kultowego hitu. Jak można coś takiego napisać?

Courteney Cox wykorzystała okazję, jaką był Światowy Dzień Ziemi, i podzieliła się z fanami ekscentryczną teorią. Chodzi o genezę koronawirusa.

"Mądrości" gwiazdy kultowego hitu. Jak można coś takiego napisać?Źródło: Getty Images
d3e2s5j
d3e2s5j

22 kwietnia jak co roku świętowaliśmy Światowy Dzień Ziemi. Tego dnia prowadzone są akcje, których celem jest promowanie postaw proekologicznych.

ZOBACZ TEŻ: Tadeusz Chudecki stracił szwagra przez koronawirusa

Również tego dnia na Instagramie nastąpił wysyp postów związanych z obchodami tego szczególnego dnia. Wśród głosów apelujących o zdrowy rozsądek i rozważne korzystanie z zasobów planety znalazł się apel gwiazdy "Przyjaciół".

Courteney Cox zamieściła zdjęcie na huśtawce w ogrodzie, które opatrzyła następującym komentarzem:

d3e2s5j

"Szczęśliwego Dnia Ziemi kochani! Poprzez ochronę naszego naturalnego ekosystemu możemy zatrzymać nielegalny handel dzikimi zwierzętami, który wywołał najgroźniejsze choroby naszych czasów, takie jak HIV, SARS czy Covid-19" - pisze aktorka.

O ile handel zagrożonymi gatunkami i zwierzętami jest czymś karygodnym i wartym piętnowania, to łączenie go z powstaniem wirusów jest lekką nadinterpretacją. Delikatnie mówiąc.

W kwietniu Courteney Cox była gościem programu Jimmiego Kimmela, w którym skarżyła się na niedogodności płynące ze społecznej kwarantanny. Przyznała się, że w tym czasie tylko dwa razy opuściła dom. I dodała, że zabija czas oglądając "Przyjaciół".

Chcemy podziękować wszystkim ludziom, którzy walczą ze skutkami koronawirusa. Ich nazwiska nie są publicznie znane, a twarze mają skryte pod maskami. To m.in. pracownicy służby zdrowia oraz sklepów i aptek, stróże porządku, kurierzy i przewoźnicy. Krótkie, kilkusekundowe nagranie z indywidualnym podziękowaniem zwykłym bohaterom można przesyłać pod adres e-mail: dziekujebohaterom@wp.pl. Mogą to być oklaski, gest, słowo "dziękuję", nagranie kwiatów, laurki lub linki do filmów umieszczonych w serwisie YouTube lub publicznych postów na Facebooku. Materiały umieszczone na FB należy oznaczać hashtagiem #dziekujebohaterom. Wszystkie filmy zostaną wyemitowane na specjalnie uruchomionym kanale w WP Pilot.

d3e2s5j
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3e2s5j