Trwa ładowanie...
d49oqi6

Maffashion wzięła ślub? Blogerka zmieniła nazwisko

Wiele razy plotkowano o kryzysie w związku Maffashion i Czarka Jóźwika. Okazuje się, że w życiu gwiazd sieci wiele mogło się zmienić.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maffashion zmieniła nazwisko
Maffashion zmieniła nazwisko (ONS.pl)
d49oqi6

Julia Kuczyńska znana jako Maffashion od kilku miesięcy stara się chronić życie prywatne. Na początku związku z Czarkiem Jóźwikiem chętnie pokazywała wspólne zdjęcia. Ostatnio trochę przystopowała, a wspólne zdjęcie pary w sieci to niezła niespodzianka.

Kilka miesięcy temu plotkowano, że Julia Kuczyńska i Czarek Jóźwik przechodzili kryzys, a ostatecznie rozstali się. Maffashion i youtuber nie komentowali plotek na swój temat, ale wszystko wskazuje na to, że między nimi jest coraz lepiej.

ZOBACZ: Znudzona Maffashion chałturzy w centrum handlowym

Julia zmieniła nazwisko na profilu na Instagramie. Wcześniej w opisie profilu widniało "Julia Kuczyńska", a w poniedziałek obserwatorzy mogli zobaczyć nazwisko Jóźwik. Czyżby para zdecydowała się na ślub? Maffashion nigdy nie deklarowała, że jest to jej priorytet, nie pojawiły się też żadne zdjęcia sugerujące ceremonię ślubną.

  Instagram.com
(Instagram.com)

Okazuje się, że Julia postanowiła zrobić żart swoim obserwatorom z okazji Prima Aprilis. Obecnie na jej profilu widnieje już "Julia Kuczyńska". Blogerka nie skomentowała jeszcze tego psikusa w mediach społecznościowych.

Zobacz także: Maffashion z nową twarzą pojawiła się na Fryderykach. trudno ją rozpoznać

Nabraliście się?

d49oqi6

Podziel się opinią

Share
d49oqi6
d49oqi6