Trwa ładowanie...

Maffashion wzięła ślub? Blogerka zmieniła nazwisko

Wiele razy plotkowano o kryzysie w związku Maffashion i Czarka Jóźwika. Okazuje się, że w życiu gwiazd sieci wiele mogło się zmienić.

Share
Maffashion wzięła ślub? Blogerka zmieniła nazwisko
Źródło: ONS.pl
d3mq8hm

Julia Kuczyńska znana jako Maffashion od kilku miesięcy stara się chronić życie prywatne. Na początku związku z Czarkiem Jóźwikiem chętnie pokazywała wspólne zdjęcia. Ostatnio trochę przystopowała, a wspólne zdjęcie pary w sieci to niezła niespodzianka.

Kilka miesięcy temu plotkowano, że Julia Kuczyńska i Czarek Jóźwik przechodzili kryzys, a ostatecznie rozstali się. Maffashion i youtuber nie komentowali plotek na swój temat, ale wszystko wskazuje na to, że między nimi jest coraz lepiej.

ZOBACZ: Znudzona Maffashion chałturzy w centrum handlowym

Julia zmieniła nazwisko na profilu na Instagramie. Wcześniej w opisie profilu widniało "Julia Kuczyńska", a w poniedziałek obserwatorzy mogli zobaczyć nazwisko Jóźwik. Czyżby para zdecydowała się na ślub? Maffashion nigdy nie deklarowała, że jest to jej priorytet, nie pojawiły się też żadne zdjęcia sugerujące ceremonię ślubną.

Instagram.com
Źródło: Instagram.com

Okazuje się, że Julia postanowiła zrobić żart swoim obserwatorom z okazji Prima Aprilis. Obecnie na jej profilu widnieje już "Julia Kuczyńska". Blogerka nie skomentowała jeszcze tego psikusa w mediach społecznościowych.

Nabraliście się?

d3mq8hm

Podziel się opinią

Share
d3mq8hm
d3mq8hm