Trwa ładowanie...
d3a80vr

Magda Gessler wytyka brak wyobraźni. Sama nie założyła maseczki

Magda Gessler w najnowszej akcji przypomina Polakom, którzy podróżują komunikacją miejską, by nie zapomnieli zakrywać ust i nosa. W komentarzach pod filmikiem zamieszczonym na Instagramie fani zachodzą w głowę, dlaczego gwiazda TVN-u sama nie nosi maseczki?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magda Gessler bez maseczki pisze, by nosić maseczki
Magda Gessler bez maseczki pisze, by nosić maseczki (Instagram)
d3a80vr

Gessler pojawiła się na planie programu "Uwaga!", w którym za scenerię posłużył miejski autobus. Gwiazda kulinarnych hitów TVN-u stanęła w drzwiach pojazdu i wymownym gestem pokazała, co należy zrobić przed wejściem do środka. Zamieściła też wymowny wpis, w którym wytyka innym brak wyobraźni.

"Nosimy maseczki dla róży, dla możliwości podróży, żeby nasze marzenie nie zostały jak nożem przecięte" – napisała Gessler.

d3a80vr

"Codziennie jesteśmy narażeni na ignorantów, brak wyobraźni i ich nonszalancję. Może spowodować śmierć nam najbliższych, dzieci i tych najstarszych" – stwierdziła restauratorka. "Walczymy o normalne życie! Żeby wreszcie wróciło!"

Taki apel byłby z pewnością bardziej wymowny, gdyby Magda Gessler sama zasłoniła usta i nos pisząc o ignorancji i braku wyobraźni ludzi, którzy tego nie robią. Gwiazda już wcześniej pokazywała, że w budynkach publicznych chodzi z zasłoniętą twarzą. A teraz wystawiła się na liczne komentarze w stylu: "A gdzie pani ma maseczkę?".

Najgłupsze wypowiedzi gwiazd o koronawirusie

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3a80vr

Podziel się opinią

Share

d3a80vr

d3a80vr