Trwa ładowanie...
d454kag

Magda Gessler bez burzy loków. Fani są zachwyceni

Najbarwniejsza postać polskiego show-biznesu zaskoczyła fryzurą i pochwaliła się zdjęciem. Fani nie szczędzą komplementów.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Lekka zmiana fryzury
Lekka zmiana fryzuryŹródło: East News, Fot: East News
d454kag

Magda Gessler jest niewątpliwie autorytetem kulinarnym. Od lat jeździ po Polsce i zmienia losy upadających restauracji. Wiele z nich za sprawą gwiazdy TVN zyskało drugie życie.

ZOBACZ TAKŻE: Syn Gessler debiutuje na salonach: "Jestem nutritarianinem"

Gessler jest jedną z najbarwniejszych postaci na rodzimym podwórku show-biznesowym. Mówi to co myśli i ma oryginalny styl. Jednym z jej znaków rozpoznawczych jest właśnie fryzura i kolorowe stylizacje. Magda Gessler ma na głowie burzę loków, która od razu rzuca się w oczy. Ale nie tym razem... Na Instagramie pojawiło się zdjęcie w nieco innej fryzurze.

Fani błyskawicznie zareagowali na zdjęcie, które ujrzeli. "Loki ma pani przecudne, ale w takiej wersji też są piękne. Zresztą ładnemu we wszystkim do twarzy" - komplementują internauci. "Nie poznałam pani na tym zdjęciu, pani Magdo. Ale ładnie. Naturalnie i fajnie" - dodają inni.

d454kag

Jak wiadomo, gwiazda lubi zaskakiwać. Tym razem postanowiła zaszaleć z fryzurą. Delikatne upięcie i delikatne fale odmieniły celebrytkę.

Jak wam się podoba?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d454kag

Podziel się opinią

Share
d454kag
d454kag