ycipk-2dqmge

Magda Gessler chce kupić dom w Szwajcarii. "Zakochałam się w Lugano"

Restauratorka i gwiazda TVN-u już wcześniej marzyła o zagranicznej inwestycji. Wygląda na to, że niedawna wizyta w szwajcarskim raju przyspieszyła decyzję o kupnie nieruchomości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magda Gessler w Lugano
Magda Gessler w Lugano (Instagram.com)
ycipk-2dqmge

Miesiąc temu Magda Gessler wrzucała na Instagrama zdjęcia z Lugano (18-tysięczne miasto we włoskojęzycznej części Szwajcarii) i nie kryła zachwytu tamtejszym klimatem i przepięknymi widokami. W najnowszej rozmowie zdradziła, że nie wyklucza przeprowadzki w tamte rejony.

- Kiedyś miałam plany, żeby kupić sobie dom w Portugalii, bo kocham ten kraj. Teraz jednak mi się zmieniło i myślę o kupnie domu w Szwajcarii. Zakochałam się we włoskojęzycznym Lugano. Zaczynam chyba powoli chcieć w życiu czegoś innego - powiedziała w rozmowie z "Faktem".

ycipk-2dqmge

Gessler nie zawęża jednak swoich planów do Europy i niewykluczone, że w przerwach w między nagraniami do "MasterChefa" i "Kuchennych rewolucji" będzie mieszkać na drugim końcu świata.

- Ostatnio zakochałam się też w Cartagena de Indias w Kolumbii - mówiła właścicielka pięknego domu pod Warszawą. - Tam też bym bardzo chciała chwilę pomieszkać.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2dqmge

ycipk-2dqmge
ycipk-2dqmge