Trwa ładowanie...
dsyj3o2

Magda Gessler chciała uratować związek Weroniki Rosati. Niestety, bezskutecznie

Media ostatnio obiegła informacja o tym, że Weronika Rosati rozstała się ze swoim partnerem i ojcem dziecka, Robertem Śmigielskim. Na ratunek ruszyła podobno nawet Magda Gessler.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Metody Magdy Gessler nawet nie podziałały.
Metody Magdy Gessler nawet nie podziałały. (ons.pl, Fot: ons.pl)
dsyj3o2

Nic nie wskazywało na to, że w życiu aktorki dojdzie do takiego obrotu spraw. Upragnione dziecko i przystojny partner, zdawałoby się, że była szczęśliwie zakochana. Niestety, związek z ortopedą nie przetrwał, a plotkę o rozstaniu podał jako pierwszy "Fakt". - Weronikę pochłonęło wychowywanie małej Elżbietki, a Roberta praca. On ma teraz tyle obowiązków w klinice, jak nigdy wcześniej i nie może z nich zrezygnować. Zaczęli więc naturalnie żyć osobno. W pewnym momencie stwierdzili, że najlepszym wyjściem z sytuacji będzie rozstanie –zdradził informator "Faktu".

Plotkę szybko potwierdzono. - Tak, to prawda. Weronika i Robert postanowili się rozstać - zdradza nam Gabriela Piekarniak, menadżerka aktorki.

ZOBACZ TAKŻE: Weronika Rosati straciła pół miliona przez ciążę?

Z dalszych informacji, do których dotarł dziennik wynika, że na ratunek relacji ruszyła Magda Gessler, która od lat zna Roberta Śmigielskiego. A jak wiadomo, oprócz niepodważalnych umiejętności kulinarnych zna się na relacjach międzyludzkich. Co zresztą pokazywała też nieraz w swoich programach telewizyjnych. – Porozmawiała ze Śmigielskim, nie szczędząc mu gorzkich słów. Ostrzegała go, że to się skończy rozstaniem, jeśli nie ograniczy pracy i nie zajmie się życiem rodzinnym. Ale on jej nie chciał słuchać – powiedział informator "Faktu".

dsyj3o2

Miejmy nadzieję, że Weronika Rosati w końcu trafi na tę jedyną miłość. Tego zresztą jej życzymy.

dsyj3o2

Podziel się opinią

Share
dsyj3o2
dsyj3o2